Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich
  • Alienware a Asus se předhánějí v tom, kdo jako první vydá 360Hz monitor.

    Noooo tak hlavně aby k tomu byl odpovídající HW, který ten 360Hz monitor nakrmí 360 FPS.... 

    • dworkin

      Nepotřebujeme 360 FPS. Potřebujeme, aby monitory jako Acer Predator X32 nestály sto tisíc, ale dvacet.


  • Veskoslav

    Epic díky tomu, že rozdává GTA V, tak naprosto zkolaboval a po přihlášení prostě vybere náhodnou jazykovou mutaci. Takže lidé mají japonštinu, já mám zrovna teď ruštinu...V životě se mi u toho "zastaralého" Steamu nestalo, že by se mi přepla angličtina/čeština na jiný jazyk...V tomhle má Epic další prvenství.

    • SalemCZ

      Vůbec nechápu co lidi dělat ten kdo to chtěl mít už si to dávno koupil a ten kdo to nechtěl ji asi nepotřebuje.

    • x_ander

      Ale copak, Tomášku? Stěr z diskuse pod článkem o Gabovi a Epicu už tě opravdu přešel, takže jsi opět nabral síly na hejtování Epicu při každé příležitosti? Že ti žilka nerupne....

    • jindra.veliky

      No vidíš. To já bych ani nepočítal kolikrát mi nešla na steamu vůbec spustit hra, protože vyšel nějaký AAA titul.

      • Veskoslav

        Tak to zkus Jindřišku, kdy u Steamu při vydání AAA hry nešel ani web, ani launcher...kdyby si řekl začátek výprodeje, tak bych ti i věřil. 

        • Při vydání Mount and Blade II. 😉

    • A taky jako první rozdávají GTA V, to je pro mne krásné prvenství.

      • madPav3L

        Rozdávají pěkné ho*no... Teď jsem to zkoušel viz imgur link.

        "Your account is unable to download any more free games at this time."

      • Veskoslav

        To je skvělé, když nejede celý klient a pravidelně se přepíná do všech jazykových mutací. Ale jo, zatleskejme Epicu, jak to zvládl, že dal 7 let starou hru, co Rockstar naprosto podojil (3x vydáno za plnou palbu, jaký to rozdíl například u LoU na PS3 a PS4...) a kterou ještě podojí na mikrotransakcích. A pokud někdo nebyl schopen nebo ochoten si ji pořídit za posledních 7 let na 5 různých platformách, tak ano, může být "nadšen".

        • Coffin.Corner

          A můžu se zeptat co si na tom portálu který tak nenávidíš dělal? 

          • Veskoslav

            Kdo říkal, že nenávidím? Ano, je nejhorší ze všech včetně Bethesda launcheru, ale mám ho od doby spuštění. Jako většinu ostatních, konkurenčních launcheru. Ale nikdy se mi u žádného z nich nestalo, že by se mi během přihlašování neustále měnila jazyková mutace. 

      • MrDonut

        presne, jen si musim pockat, az se mi rozbehne klient :P 

        ale to se dalo vzhledem ke GTA V cekat

        • MrDonut

          uz to taham...ou jeee

  • jindra.veliky

    ""Na PlayStation Store startuje další kolo zajímavých slev, třeba Red Dead Redemption 2 teď pořídíte za necelých 800 Kč.

    Upřímně, tohle moc zajímavá sleva není, protože za tolik se tam prodává každej druhej měsíc už rok :D

  • 0011

    GTA V bude na epicu zadarmo, pokud ho už teda dávno nemáte

    • Johnny

      dávno ho nemám, tyhle kraviny neraju, ale samozrejmě když je to zadarmo tak sem si ho "koupil" ale stejně ho nikdy asi nenainstaluju. Ale když to je zdarma :D

    • MrDonut

      Tvůrci rallye Dakar 18 pracují na novém dílu.

      pecka...GTA V jeste nemam a tesim se :)

  • 0011

    Unreal engine 5 nestojí ani za zmínku v bleskovkách?

  • Jack1947

    Star Wars Jedi: Fallen Order je podle EA zakládajícím dílem pro celou sérii, Respawn už pracuje na pokračování.

    DLE Konce bych se divil kdyby SEQUEL na sebe nechal dloouho čekat.

  • Vakek

    Zítra se odhalí nové DLC pro Mortal Combat 11 (video).

    Mortal Combat? Vážně? :D

    • SalemCZ

      Zítra se odhalí nové DLC pro Mortal Combat 11 (video).

      Taky si říkám že je to nějaký divný, to snad žádný herní médium to nemohlo napsat.

  • Johnny

    Assassin's Creed Valhalla ani další nadcházející hry od Ubisoftu nebudou mít podle českého vydavatele Conquest českou lokalizaci. Důvodem jsou dlouhodobě nízká prodejní čísla.

    Tak to jim ještě klesnou :) (y) tak se to dělá!

    • Na Steamu právě probíhá velká sleva vydavatele Paradox (Crusader Kings II, Hearts of Iron IV a další).

      Tak zrovna tady na tom ve výsledku vydělají. Pokud je překlad stojí víc než prodají v CZ.

    • Jack1947

      Typickej čechoun docela zklamání Johnny 😬

      • Johnny

        ale houby, mě angličtina nedělá problémy, jen znám dost lidí kteří si hru nekoupí pokud neni v čestine

    • SalemCZ

      napadlo mě dá se třeba ty texty modovat, že by jsme se zas vrátili k fanouškovským překladům 

      • Inquisitor

        Už jsem někde zaznamenal, že ohlásili fan. překlad.

    • Lukyz

      Jednak si to UBI umí moc dobře spočítat, pak můžete akorát poděkovat Jackovi a jemu podobným 😉

    • SalemCZ

      už je petice, zajímalo by mě kdy naposledy nějaká petice pomohla s lokalizací change.org

    • x_ander

      Ale neklesnou. Lidi to stejně koupi a aspoň se trochu naučí anglicky. 

  • 0011

    Ahoj uživatelé a uživatelky procontroleru na switchi pokud se vám jako mě stávalo v poslední době to, že začal driftovat tak než ho donesete k reklamaci updatujte systém na verzi 10.0.2 a zkuste ho znovu měla by to být softwarová chyba který tento update vyřešil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit