Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dal jsem si nyní jedničku celou znovu, grafika je starší, ale stejně je to pecka. Hlavní mise jsou parádní! 

  • Jack1947

    Remaster by mohl být dobrý u dnes už omšelé a zastarávajicí jedničce nebo dvojce nebo obou dvou to by bylo SUPER!

  • Butters

    No sem zvědavej jestli Shepardovy vymění trenky za čistý aby mohl konečně chodit normálně a ne tak připosr... ehm 😂

  • CRYPT

    Pokud remaster bude obsahovat celou kompletni trilogii vcetne vsech DLC tak za tech 60 ecek co by za to mohli chtit do toho pujdu. Pokud tu bude jen jeden dil s/bez DLC a zatakovych 25 ecek, tak at si to nechaj

  • Derp_1337

    Pokud k Mass Effect 3 přidají "Better Ending DLC" , tak si klidně ten remaster koupím.

    • Jo, kurna, ale jak udelat takovy lepsi konec. To je ten problem.

      Ja sem treba rad ze to nemusim vymyslet, pac me nic nenapada a stejne bych beztak vsechny nasral.

  • mikezz

    Za trilógiu Mass Effectu na Switch by som im zaplatil bez váhania 60€, to by bol sen môcť si to zahrať znova celé na handhelde.

    • 0011

      Taky bych si jí rád zahrál na switchi znovu, ale prý switch neplánují, místo toho zatím chystají burnout paradise, který je mi ukradený. Už i EA akcionáři si klepou na čelo proč nevydávají zajímavé hry na switch. Jinak kdyby to opravdu vyšlo a dali k tomu všechny dlc, ne jako ke "kompletní" krabicové edici na pc kterou mám a půlka toho chybí, tak za to bez váhání dám i víc pokud to vydají na cartridgích bez day one patchů

    • Bez urážky, ale netrpíš nějakou lehčí formou masochismu? :-)

      • mikezz

        Trpím nintendím handheldohraním!!!😬 Na inú formu hrania mám čas už len výnimočne.

        • pichpe

          Tak to jsme dva....

  • The_Nameless_One

    Osobně se spíš těším na Minimal Affect... 😉

    • Derp_1337

      Ass Effect? 😈

  • Což o to. V zásadě dobré. Ale když by v rámci tohoto projektu (který se určitě bude prodávat za cenu plné hry) dodalěli aspoň konec hodný téhle série (stačí za ty peníze dodělat tak hodinku až dvě hry), tak myslím, že se setkají s větším ohlasem.

    • Spades

      Mass Effect 3: Extended Cut ti nestaci? Podle me to dodelali docela dobre. Oficialni DLC zdarma, pridava to cutsceny tam kde chybi, zalepuje plotholes a dava ti pekne dlouhy epilog pro kazdy ze 3 koncu + jeden konec navic, co vic si prat?

      • Me by stacil treba aspon jeden dobrej konec.

      • Derp_1337

        Myslím, že na tohle téma bylo prodiskutováno už mnoho debat a tak není potřeba to znovu otvírat.

        Zkráceně: ten Extended Cut je taková velmi fajnová náplast na otevřenenou zlomeninu. Ta náplast je fajnový pokus o "damage control", ale v jádru to neřeší prvotní problém.

  • Carnage666

    Kdyby to vydali jako jeden pack se všema dílama a všema DLC a dokonce i na Steam tak jim lidi utrhnou ruce.

  • Remastered není potřeba. Stačí do prvních třech dílů nainstalovat mód ALOT a je hotovo!

    • 0011

      Jasně že je potřeba, jak nainstaluješ mod na konzole?

    • Spades

      Remastery nejsou jen o texturach, ty samy o sobe skoro vubec nezlepsi vzhled hry. Jasne bude to ostrejsi, ale neopravi to nonPBR materialy, zastarale shadery kuze, zastaraly post processing apod.


      Od remasteru bych cekal, ze by mohl byt na UE4, i kdyz nevim jestli to pujde jednoduse portnout (UnrealScript je dost odlisny od C++ a mozna by museli delat hodne veci odznova)

    • jack

      Souhlas a i ME1 ve 4K bez jakýchkoli modu je hezký. 


      Nedávno jsem dal celou trilogii ME serie. 


      S velkým odstupem se usadila na trůně mých nejoblíbenějších her. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit