Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9

    Dreams ještě není tak rozšířené, že ho nikdo nikde neřekl? Já jsem to teda nehrál, ale jestli si tam můžeš vytvořit, co chceš, je to jasná volba. Obzvlášť, jestli mají na onom světě internet.

  • Ilusiveman

    Pokud bych si to omezil na MMO, tak dle délky, intenzity a hloubky závislosti, tak Lineage C3. 

    Byl jsem Nuker s hoarding disorder a moc jsem si tu dobu užíval. Dobrej Matrix, tisíce hráčů...

  • Lukass

    Divinity OS 2, hra co v dnesni dobe pusobi jako zjeveni.  

  • Marines

    No, jen jednu hru(?), tak to by mne asi na druhé straně s prominutím "jeblo". Každá hra se po čase ohraje a přestává být žádoucí, takže do věčnosti alespoň s plnou knihovnou a stálým přístupem na herní servry.....!

  • world of warcraft. starého contentu je tam habaděj, nový obsah pravidelně dodáván, datadisky jsou prakticky nové hry, takže o zábavu je furt postaráno. a jelikož nejsou specifikována pravidla, tak pokecat přes chat s lidma co hrajou? to je prakticky záruka pokecat si s blízkými i po smrti.

    • iSpirit

      souhlas, mmorpg je dle mého jediná, logická volba a wowko zase asi nejlepší volba z mmorpg. Pak ještě FF XIV.

  • Iosephus

    Age of Empires II DE

  • Nikdo Bezejmennyho?

  • Johnny

    Skyrim

  • Transport Tycoon

  • Ilusiveman

    Skyrim, nebo jeho nasledovníka. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit