Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak u mít i9, tak mě určitě zajímá spotřeba... :D

    • Tak někdo třeba má rád ticho, což v tomto případě bude znamenat připlatit pár dalších kapříků za pořádné chlazení nebo solidní kravál. Já třeba mám ještě k tomu micro case a tam jsem i omezen výškou chladiče, takže bych tam tuhle bestii asi ugriloval.

      Pokud bych tedy takový procesor koupil, což jako správný "kolenovrt" neudělám 😁

  • jack

    Tohle je herní web, ne? Tak proč přímo v článku (bez klikání na odkazy) nejsou benchmarky z her? 

  • Houdini

    Ako centrálne vykurovacie zariadenie je to fajn voľba.

  • U těch relativních výkonů (techpowerup) se tam nejspíše vloudily špatné grafy...

    • jiri.svak

      Hm, naveď mě, mi to ukazuje ty správné. Možná tě plete, že je na stránce vidět jen výřez, pro celý graf je třeba obrázek rozkliknout, je hrozně dlouhý.

      • No prohlížím na mobile Chrome a jedná se o ty "relative performance" rozkliknutí mi nefunguje, teď aspoň když dám otevřít v novém okně tak se to ukáže, což před tou hodinou ukazovalo také jen prvních asi 5 výsledků. Ale možná je chyba někde na mém přijímači 🤔

        • jiri.svak

          Pravdu díš, v mobilním Chrome opravdu rozkliknutí nefunguje. Díky za bugreport!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit