Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Mimochodem když jsem si ted vygoogloval Jestli bude revelations 3 ( což byl super spin off a mrzí mě že revelations2 nepokračovalo tam kde skončila jednička)

    According to Dusk Golem, Resident Evil 8 was originally meant to be Resident Evil Revelations 3. However, and since the “real” Resident Evil 8 game is a few years away, Capcom has decided to re-title Revelations 3 to Resident Evil 8

    Což je zvláštní ž by tam byli i některé postavy ?

  • Inquisitor

    Hrál jsem naposledy RE4 pak jsem to moc nesledoval. Měla sedmička ještě nějakou spojitost s Umbrellou a virusem? Protože ani teď to tak nevypadá, ani žádný odkaz tím směrem.

    Vypadá to ale dobře, za mě lákavější jak sedmička. Trochu mi to připomnělo film Van Helsing. Taku nějaká vesnice v rumunsku.

    • Sedmičku doporučuji, za mne od 4 nejlepší díl. Trochu jiný ale vůbec to není na škodu, spíše naopak. A spojitost s Umbrellou a virusem to má. 

      • Jack1947

        Díky konci + DLC docela zásadní.

  • DeathFish

    Tak ze začátku jsem si říkal: "Cože? Čarodějnice? Vlkodlaci...? Eh...", ale po zhlednutí traileru musím uznat, že to nevypadá vůbec špatně, zasazením mi to připomnělo RE4, což je dobrá zpráva🙂 já jsem minimálně zvědavý

  • TheGGG

    vypadá to lépe jak otřesný RE7, což je dobře. Bohužel, pořád je tam nudný Ethan a ten FPS pohled.

    Každopádně jinak dost cool, až na ten název vesnice, rozhodně něco co si rád zahraji.

  • BlackenedHalo

    toto vyzera absolutne choro! palec hore! 

  • Jack1947

    To je docela síla, to tam nebudou vůbec zombíci ?! to by docela zklamalo 😬

    • BlackenedHalo

      zombici neboli v 4, 5 a 7, cize nezombie Resi hry su v Resi serii uplne bezne

    • Jack1947

      Trailer a zasazenií nevypadá špatně ale moc si nedovedu představit bez zombií... na konci to byl Chris,? ztloustl, zestárl lol

      Může si člověk zaspekulovat jak se tam hlavní hrdina po konci dostal, no oni sce klasické zombie nebyli v Resi7 ale byli tam potvory jim dost podobné... ale dovedu si představit souboj sa nějakými vesničany i jako bosové ty by působili celkem dobře... 

      Dost mi to připomělo Resident evil 4 taky vesnice... mohl by se vrátit i Wesker někde sem četl že nemusí být jisté jak to s ním je( nojo tak se těším ale zároven nevím co si o tom myslet)

      • uher

        Zombies nebyly už ani ve čtverce. Šlo to bez nich už mnohem dřív.

        • Jack1947

          Infikovaní vesničané je dost připomínali. Prostě vlkodlaci a ježibabi působí dost divně. Něřeknu kdyby to byl spinoff ale takhle.

          • uher

            Nepřipomínali je ani trochu. Byli inteligetní a uměli používat zbraně.


            Ale ty vlkodlaky taky nechápu. Je prostě vidět, že tu značku pořád Capcom chce ždímat, ale už neví, co si navymýšlet a tak nejdřív v sedmičce udělal jakousi variaci na Texaský masakr (o kterou nikdo nestál) a teď tam zase cpe vlkodlaky...

            Ale co si budeme povídat. Právě čtverka byla poslední skutečný Resident. Dál už to bolelo....

            • Jack1947

              Zajímavé je že čtverka je vedena celosvětově i jako vůbec nejlepší díl ze serie.

              Nicméně je jedno co to bylo zty vesničani měli připomínatZombíky a v pětce ty domorodci to samé i se tak chovali prostě posedlý lidé nějakou nemocí.

              Resident evil7 byl super a jestli to bude podobné tak prominu i ty vlkodlaky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit