Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Vzal ostatně jako každou hru z EPICu že ;) a zahraju no ale čekal jsem že když to avízovali půl roku dopředu tak si to hodně lidí vezme tak jako tak.

  • Veskoslav

    Prodal jsem 25 000 Ferrari, co na tom, že stálo 1 Kč. Je to úspěch? Když něco dáváte zadarmo, 90 % těch, co to vzali ani netuší, že je to nový TW. Prostě na ně vyskočilo hra zdarma. A to, že je taková hra v den vydání zdarma je spíše marketingový tah, který má nalákat na koupi plnohodnotných TW. A na to, jak se Epic holedbal více jak 100 mega aktivních účtů, tak si to nevzalo ani 10 % z nich. Co je na tom úspěšného ví jenom autor článku.

    • Odborník na všechno promluvil 😂

  • Standa78

    Ja hru stahnul a vyzkousel a musim bohuzel napsat ze mi pripadne ze od dob Napoleona  se mimo grafiky nic moc nezmenilo. Pamatuji jak jsem jako fanousek napolenske doby hltal kazdou zpravu o vyvoji a dostal pak jakejsi nedodelek ktery zachranili az moderi. Musim ale rict ze napolena s novou grafikou bych koupil a asi i medieval ale nic dalsiho mne nelaka

  • Jakou hru doporučujete jako vstup do série Total War pro začátečníka?

    • Díky všem za radu, zlusím Rome II. Starověký Řím se mi i líbí.

    • Ty hry se zase tolik neliší. Největší odlišnost je zasazení, takže bych vybíral podle doby, která se ti líbí. Bitvy se až tak nemění, největší rozdíl je na správa měst na mapě, tam je docela dost změn v průběhu serie a od Empire jsou dostupné námořní bitvy, starší hry je mají pouze generované.

    • Menorri

      Ahoj, hraju od dob Empire a mohu doporučit Rome II. Tento díl je jeden z největších co se týče rozmanitosti vojsk, celkem dobře zpracované politiky a širokým výběrem frakcí, kde si snad každý najde "to svoje". Poté pokračuj něčím specifičtějším jako je třeba Shogun II (nejlépe zpracované bitvy; nejhorší politika) a nebo Three Kingdoms (dokonalá politika; horší bitvy). Až budeš ostřílenější, tak zkus starší přemódované díly jako Napoleon a Empire (hledáš Darthmod).

      Pokud by jsi chtěl jiný úhel pohledu, tak je to jednoduché - rozhoduj se podle historické doby, která ti něco říká nebo ji máš v něčem rád a pak i ty nedostatky, které má každý díl, nějak překousneš.

      O Warhammru se ani bavit nebudu.



  • Podle mne je tam taky důležitý element té karetní hry. Potřebují content a potřebují také kartičandy, které lidem budou povědomé...


    Za mne je to povedený TW, takže jestli se jim to vyplatí tak proč ne :-) 

    • tomekbobek

      Total War karetní hra je TOTAL WAR: ELYSIUM. Tohle je normální Total War, ale jen z pobočné linie Saga, jako TW Thrones.

  • TheGGG

    jsem rád že mohu říct, toto a epic ani zadarmo...

    • To musi byt super pocit, byt na sebe hrdy kvuli takove hovadine...

  • Marines

    No, na celý svět jen 7,5milionu hráčů není opravdu moc, dokonce si dovoluji nesouhlasit s autorem článku, že sukces to opravdu není. Ale jestli Epicu a Sega stačí lhaní do vlastní kapsy, nemám nic proti. Takže za mne nestáhl, nelituji.....

    • Asi tak, navíc se chlubit počty rozdaných kusů u hry zdarma je taky zavádějící. Spíš bude vypovídat, kolik lidí to bude aktivně hrát ještě za týden. Hromada to jen claimne, případně zkusí a smaže - ale stále jsou ve statistikách "hrdých" vlastníků.

    • Stáhl, zkusil, smazal, nelituji :)

      • LessPh

        Claimnul, nezkusil, nelituju :D

        • Derp_1337

          Neclaimnul, nezkusil, nelituji ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit