Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro me asi nejlepsi nudna hra co kdy vysla :)

  • mna nejaka cowbojka teda vobec netankuje, je mi ta hra absolutne nesympaticka

    • iSpirit

      vidíš a třeba za mě je to nejlepší open-world hra vůbec. Naprosto dechberoucí výprava, která dokáže do hry vtáhnout, variabilní mise, důraz na realismus a hlavně za mě Arthur Morgan, což je za mě nejlepší herní postava této generace. Jsem překvapen, že R* vytvořili něco takového. Jejich GTA jsem nebyl nikdy schopen dohrát, jak mě to nebavilo.

      • Co jsou to variabilní mise? Protože já si vybavuji že celá hra byla v zásadě jen jízda na koni z bodu A do bodu B, potom přestřelky proti vlnám nepřátel a sledování filmečků. Ti trpělivější si to mohli obohavit neskutečně natahovaným stopováním a lovením zvěře.

        Jako po technické stránce je to dost revoluční. A po stránce hratelnosti je to copy paste bez nápadu.

      • uher

        Hele zrovna u těch variabilních misí bych brzdil. Mě třeba překvapilo, jak tak promáklej openworld, kde je vidět každý dolar investovaný do vývoje, má právě tak špatný desing misí, které ten otevřený svět doslova zakazují.

        Jakmile začne mise, tak tě hra zavře do tunelu a nazdar. Je to v ostrém kontrastu se zbytkem hry, které jinak opravdu není moc věcí k vytknutí. (Ubisoft s mapou a milionem otazníčků by mohl vyprávět).

        Ale náplň misí je bohužel strašně svazující a téměř s nulovou volností ze strany hráče.

        • iSpirit

          ano, to ano, ale já myslel variabilitu v rámci náplně hlavních misí. Není to prostě pořád loupení, vykrádaní vlaků/bank/zabíjení. 

      • Sierra117

        Důraz na realismus byl fajn do té doby, než průměrně za jednu misi najedou postřílíš 40 jinejch pistolníků :)

  • Tak to je služba za všechny prachy 😂 rozehrajes hru a nez dokoncis prvni cast hra zmizi 🤮 Povinne by takove hry meli byt oznacene VYRAZNYM DOCASNE DEMO!!! A rozhodne by melo byt brano jako klamava reklama pokud budou pouzity v reklame/upoutavce na danou sluzbu...

    • JohnyTheZik

      > A rozhodne by melo byt brano jako klamava reklama pokud budou pouzity v reklame/upoutavce na danou sluzbu...

      Další příspěvek do skupiny "Nejsem právník, ale..."

    • Microsoft dělá dost věcí blbě ale na nadávání na gamepass prostě nemáš argumenty kámo. Stejně jako filmový streamovací služby tam prostě nejsou věci na furt a navíc takhle rychle po pár měsících vyhodili jenom rdr 2 GTA a metal gear V. Ostatní velký third party tam sou většinou na rok (Metro exodus, tomb raider atd.) Takže pomlouvej Microsoft pod clankama kde je k tomu důvod. Plus samozřejmě když se člověk kousne tak za necelý tři týdny kdy to vyhodí se to dá dohrát. 

    • Tak přece nebudou nabízet časově omezenou demoverzi zdarma, ne? :-D

      • jasně ve světě kde Betatatestři platí za to aby mohli laskavě betatestovat nedodělky herních multimilionářů jak jinak 😉 ale co Beta verze dit i uplne Alfa verze her se detem prodavaji za plnou cenu a ti hlupacci ochotne testuji a testuji ...

        • proto je lepší si počkat a koupit si opatchovanou kolekci i se všemi DLC a ještě jako bonus na tom člověk ušetří

  • Hidden

    Jestli je na Gamepassu neco otravne, tak presne tohle (ovsem neni to jen specialita MS). Nikdy nemate jistotu, ze 3rd party hra z nej nezmizi zrovna v dobe, kdy ji mate rozehranou. Ekonomicke duvody jsou jasne, ale nic to nemeni na skutecnosti, ze pro zakaznika to neni zrovna pozitivni.

    • Jasný. Stejně jako je to otravný na HBO nebo netflixu, že tam filmy nejsou napořád. Pokud to někdo nekoupil předtím tak za čtyři měsíce to krásně mohl dohrát.  Prostě to k těmhle službám patří. 

      • pichpe

        Jo ale film trvá max tak 3 hodiny, zatímco hru hraju třeba i tři roky. Pak pro mě tato služba ztrácí smysl. Ale chápu, že někomu vyhovovat může.

        • Ok. Na HBO a Netflixu jsou i seriály které když vyndaji tak zmizí mnohem víc obsahu než tři hodiny. Víc už k tomu asi není co dodávat. Kdo chce game pass má ho, kdo nechce tak si ho nekoupi. 

        • To ze hru hrajes 3 roky, pokud se nejedna o online, neni chyba MS.

          • pichpe

            Netvrdím, že je něco chyba, to jsem vůbec neřekl. Mě spíš "nevonělo" porovnávání filmů a her. To srovnání prostě podle mě není patřičné, respektive není adekvátní. Jen jsem k tomu ještě dodal i důvod. GamePass je služba, která si určitě zákazníky najde a nic proti ní nemám, tedy kromě toho, že si ji nezaplatím, protože pro mě není výhodná 😉.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit