Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já myslím že mám RTX 1080 (nový high-end počítač jsem si kupoval před rokem), tak by to mělo být v pohodě

    • Rtx 1080 neexistuje. 

      • myslel jsem RTX2080 (zkontrolováno teď skrze HWiNFO). Koupil jsem si počítač a od té doby zapomněl, co v tom pořádně je. Každopádně Kingdom Come mi běhalo na max detaily zcela plynule - FPS nevím, neřešil jsem to

  • TheGGG

    zajímavé, cyber má jako doporučenou grafiku gtx1060 a remake mafie chce gtx1080. Jsou dvě možnosti.

    Buď někdo umí udělat dobře vypadající hru, která je dobře optimalizovaná a někdo ne. NEBO. Někdo je ohledně HW nároků upřímný a někdo je plný bs...

    toto bude zajímavé sledovat.

    • Stejně je to jenom orientační. Některé hry jedou krásně i na minimální sestavě, u jiných snížíš detaily tak že vypadají jak špatný port z PS2 a stejně se sekají. Skutečnou optimalizaci uvidíme až po vydání.

    • Paul_cz

      A nebo prostě cílí na jiný framerate, CDP může doporučovat 1060 na 1080p/30fps zatímco Hangar13 může doporučovat 1080 na 1080p/60fps. Bez upřesnění co konkrétně ty požadavky znamenaj jsou spekulace bezpředmětný.

      • TheGGG

        pokud CDP, tak oblíbený u PC komunity, uvádí pro FPS hru jako doporučený HW který stačí jen na 30fps, tak je to docela sranda...

        • Corvus

          Ano, oblíbený CDP u komunity (ne, nebudu ztrácet čas, proč oblíbený zcela právem je) může doporučovat tyto hodnoty. Už jen proto, že je to cirka měsíc, co se jasně (znovu) vyjádřili, že je to PŘEDEVŠÍM stále RPG a ne FPS a la QUAKE.

          A druhá věc je ta, že toto jsou hdw nároky pro full hd a ne výkonné karty podporující všechny ty píč*viny, bez kterých nemůžete dnes být ;-) (asi). Jasně napsali na twiteru, že hdw nároky pro všechny ty 4 / 8 / miliarda K karty s ray tracingem budou uvedeny později.

          Čili za mě super, protože mám přesně doporučené požadavky pro pohodlné hraní ve full hd. Těším se velice.



          • iSpirit

            CDP neustále lže. Firma která posílala soudní obsílky, jejich DRM drtila HW. Trojku Zaklínače postavila na lžích a hypu, který neznal meze. Vytrhnutý obsah ze hry a předhazován jako něco zadarmo. Ne, zcela právem rozhodně oblíbený ne! Poláci umí skvělé ohýbat svoji komunitu a jsou to výborní populisti, což na ovčany funguje, podívejte se jak ovčanI se ohýbají aktuálně v ČR.

            • Veskoslav

              A iSpirit a jeho pravidelná dávka debility. Už ses pomodlil u svého oltáře?

  • Phillios191

    Pro Win7 tedy bude i DX11

    • Veskoslav

      Win7 umí i DX 12, když se domluvíš s Microsoftem viz Wowko například.

      • Corvus

        Ne, že bych měl sedmičky, v létě jsem přešel na desítky zdarma, ale zajímalo by mě jak se člověk může domluvit s takovým molochem jako je Microsoft. Díky za odpověď.

        • Derp_1337

          Jak tady Morlang napsal: Jedná se o viceméně softwarou limitaci. Stačí jenom aby Micro$oft napsal něco jiného a hned si DirectX 12 spustíte i na starším Windows.

          Třeba Blizzard se Micro$oftem domluvil a WoW běží pod DirectX 12 pod Win7. Jak jednoduché.

        • Morlang

          ten clovek se jmenuje Blizzard

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit