Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pupu

    Naprosto perfektní,  nasírala jsem se přesně u stejných situací jako před lety, takže zážitek byl autentický... A to je přesně to, co jsem chtěla. Nostalgie forever.

  • Je to pěkný. Postavy vypadají neuvěřitelně a vše funguje výborně. Atmosféra je také solidní. Za 800Kč super hra. 

    • 0tecFura

      Souhlas. Za mě zatím po 6ti hodinách. Pořád slušná hra. Pro nového, nezaujateho hráče 75/100. Ale na mě hodně funguje nostalgie. Pro mě skvělá hra. Užívám si každou misy . Dabing paráda. Nářez. 95/100. 🙂


    • Hezký jsou i detaily (nevím, jestli to tak bylo i v původní verzi hry), ale třeba jedu tunelem a rádio začne ztrácet signál. 

      Možná bude jedinou vadou na kráse absence dalšího obsahu. Nebude co dělat až člověk dokončí příběh. 

      Ale i tak, je to parádní hra! 

      • misk

        V pôvodnej mafii hrala hudba podľa štvrte v ktorej si sa nachádzal, čo dávalo zmysel lebo v tej dobe mal rádio v aute akurát tak prezident, ale v novej mafii je tá hudba aspoň autentickejšia,  v originále je fajn atmosféricka hudba ale  poväčšine je to nejaký francúzsky gypsy jazz zo 40 rokov takže nesedí ani obdobie ani krajina 

  • Kéž by kluci z Brna sehnali práva IS a udělali remake nebo rovnou třetí díl Hidden and Dangerous. To by byla krása. Tenhle druh her tu prostě chybí.

    • Byla to super hra, bohužel vyšla v době kdy byl trh přesycen WW2 FPS a vedle CoD2 a BiA úplně zapadla.

    • 0tecFura

      Jj hlavně dvojka mě bavila neskutečně. Nezlobil bych se ani za remake ani za třetí díl. 

      • Moje srdcová hra

  • red.eagle.792197

    reakce na untrauer .To víš, to je ten Vávra bojovník proti cenzuře :))

  • Carnage666

    Kdybych měl hře něco vytknout je to absence semaforů (možná kvůli době nevím) konzoloidní střílení z auta a weapon wheel. A pořád nejde vypnout ten hnusnej žlutej kosočtverec kterej vám ukazuje úplně všechno, všechno!

    • 0tecFura

      Jo ale vždyť tam jsou semafory. Hraju na klasickou obtížnost a hned při jedné z prvních jízd jsem dostal pokutu, že jsem projel na červenou. 

      • Carnage666

        Už jsem zjisťoval že jich tam pár je ale hrozně málo. Údajně v ty době většinu silnic koordinovali pochůzkáři a semafory byli jen na rušnějších ulicích.

        • Jak já bych řekl, že tím prostě trošku víc vybalancovali hratelnost, aby se z toho nestal simulátor stání na červené. Tak jich prostě ubrali, aby to tam bylo, ale neprudilo na každé křižovatce. Navíc pokud je to i "realistické" vzhledem k době, tak proč ne.

        • 0tecFura

          Teď když čtu tvůj koment, tak si uvedomuju, že tam těch semaforu je opravdu hodně málo. 

          Otázka mimo. Co právě teď hraješ kromě mafie? 


          • Carnage666

            Kromě Mafie, Marvels Avengers ale začíná to být dosti repetitivní protože zatím není moc nového obsahu. Jinak nic moc v poslední době není čas. 

            • 0tecFura

              A souhlasíš s recenzema že singl kampaň je dobrá? 

              Protože mě jde hlavně o tu pribehovou kampaň. Já jsem jeden asi z mála bláznů co si koupí nový call of duty a odehraju na tom jen singl a už se k tomu nevrátím 🙂 

              • Carnage666

                Reakce na příspěvek:

                Příběh není špatný ale kupovat to jen kvůli němu šel bych do toho až se slevou, dohraješ to za nějakých 12-15h a za tu dobu nemůžeš ani stihnout vylepšit postavy. Po dohrání je tam ceklem dost misí atd. kde postavu řádně vylepšíš a doleveluješ a hned se to pak hraje lépe.

                • 0tecFura

                  Reakce na příspěvek:

                  Díky za info.

                  A když už písem o těch marvelovkach tak máš super profilovej obrázek a jméno. 

  • untentrauer

    Když vyšla původní Mafia, tak se stala tou nejlepší hrou své doby. A teď,díky této verzi to opět potvrzuje. Je to opravdu nesmrtelná hra, která svým příběhem a zpracováním bude bavit další a další generace hráčů.


    Pro mě ovšem je to nostalgie, jako prase! To město si pořád pamatuju. Dabing je skvělej, povedenej (možná lepší než tehdy a víte proč? Protože je ♥♥♥♥♥ poznat, jak si to mazáci Vašut a Rychlý užívají!!!), sprostší a bez cenzury :-). Mise jsou jinak poskládané a trošku se liší dějem, některé úplně chybí oproti původni hře a některé jsou nové, ale na zážitku to nijak neubírá. Příběh je svým způsobem stejný až na pár změn. Po grafické stránce hra vypadá skvěle! Je to jako cesta časem.

    Jestli jste fanoušci starý mafie, tak neváhejte a kupujte!!! Rozhodně to doporučuju.P.S. Vávro, jdi do prde.., sám seš sud...vybuchujících exkrementů.

    • Carnage666

      Vávra sice trochu brblal ale už má domluvenej livestream a budou to hrát.

      • untentrauer

        Přiznám se, že Jsem na V. trošku víc naštvanej, protože mi smazali můj názor na KCD. A když jsem se ptal proč, tak mě úplně zablokovali (twitter). A to byl názor slušnej a objektivní...Jako by nikdo nesměl nic říct.....

        • Jo, to je ta jeho svovoda slova...

          • untentrauer

            Jasný. Myslím si, že je to sebestřednej egoista, bez špetky sebekritiky.....Ale osobně ho neznám a tak si to můžu jen myslet...

            Ale pozor uznávám, že je to skvělej vývojář a respekt jeho tvorbě. To zase jo....

            • Carnage666

              Otázka je jestli si psal na KCD nebo přímo jemu na twitter. Pokud KCD tak to on neovlivní, pravděpodobně nespravuje ten účet takže to těžko může vědět. Pokud  to bylo na jeho Twitteru tak to už je něco jinýho.  Ale Dan je docela pokrytec z toho jak ho sleduju na social. sítích dost často mění názory. Z corony si dělal srandu na začátku a když se to tu všechno začalo ve světě hroutit najednou chválil jak vietnamec má všechno sterilní a je svědomitej ale měsíc zpátky se tomu viru vysmíval.

              • untentrauer

                Reakce na příspěvek:

                Psal jsem přímo jemu....A reagoval jsem na jeho příspěvek ohledně soubojů v té hře...Konkrétně, že se při boji s více protivníky špatně přepíná kryt a že se v omezeném prostoru špatně ovládá postava + prolínání textur..... 

            • Paul_cz

              Koukni na stream co teď dělal pro charitu, tam kritizuje velmi obsáhle, nejen ostatní ale i sebe. Třeba říkal že kdyby remake dělal on, tak by tam toho přepsal pravděpodobně ještě víc než H13..

              • untentrauer

                Reakce na příspěvek:

                Dobře kouknu, ale až na něj budu mít náladu.....Zdá se, že ho někdo, nebo něco donutilo změnit povahu....

    • Thanquol

      Pod tu poslední větu se podepisují. 🤔 a peknej komentář. 

  • Thanquol

    Koukám Pavel Makal sbírá diskuzní desitky. Dle  reakce publika. 🤔

    Otevírám popcorn 



    • Pavel Makal

      Přiznám se, že nevím, jak to myslíš :)

      • Thanquol

        Se těžko vysvětli. Diskuzní desítka je novej pojem nového produktu, kterej zatím běží  v testovacím rezimu, tak zatím nemohu sdílet bližší info. 

        V podstatě doufám, ze v tobě drime spisovatel. 


  • Phillios191

    Škoda, že to není na gogu.

  • Grimsy

    Za $34 na GreenManGaming. To jde, když dnes vidím hry na férovku za $80. 😂

    • €34 nikoli doláčů. 

      • Záleží na nastavení lokace. 

        • A když změníš lokaci na koupíš v $ nepřidají pak 21% DPH? 

          • Ne

        • Grimsy

          Exactly.

  • 0011

    K mafii jako takové vztah nemám ale tehdejší recenze v Levelu mě donutila doma vyhrabat a přečíst Kmotra, kterého si pak půjčila většina spolužáků, ale vypadá to, že remake se povedl, tak jsem ho koupil jako dárek pro bráchu.

    • uher

      Zajímavý. Přitom Vávra říkal, že zrovna Kmotr není jeho úplný favorit a spíš ho ovlivnil Goodfellas.


      • 0011

        Nepamatuju se, kdo psal recenzi, ale ten všude citoval kmotra. Předpokládám, že recenzi na mafii Vávra nepsal 😀

        • uher

          To nepsal. Jen sem narážel na to, že zrovna Vávra prý Kmotra moc nemusel.

          • 0011

            Já zas nemusím Vávru, Mafii ani filmové zpracování Kmotra, ale aspoň jsem s hrou někomu udělal radost, i když prý Vávra tenhle remake nesnáší. Nedohrál jsem ani první Mafii a nebylo to obtížností závodu, páč k tomu jsem se ani nedostal a další díly jsem ani nezkoušel. Nicméně koukat na gamesplay s Pavlem a Šárkou mě bavilo, ale během toho jsem si neřekl že to zkusím dohrát.

          • LessPh

            Vávra moc nemusí úplně všechno co je mi známo:D

            • 0011

              😀 ale zas na druhou stranu je díky tomu jeho opus magnum o Skyrimu na tomhle webu s přehledem nejčtenější a nejvíc diskutovaný článek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit