Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kromě výše uvedeného (původní soundtrack, odstranění kosočtverců, jízda tramvají a nadzemkou) mi extrémně vadí nemožnost trvalého zapnutí  chůze. Přepnutí na chůzi se po zastavení ihned resetuje opět na běhání, což je fakt trapné.

  • Mód který mi zruší rádio a přidá původní hudbu vázanou na lokaci i mimo auto.

  • 0tecFura

    Mód, který dá ,, ikonickou,, melodii z intra do úvodního menu. Originál to měl. 

    • 0tecFura

      A pak taky nějaký mód na jízdní model. Hraju na klasickou obtížnost a jízdní model simulace. Jedu 25 mil v hodině s nakladakem a v zatáčce chytnu hodiny a otacim se jak káča. 

  • Jenom doufám že na moddery take 2 nepošle zase soukromý detektivy...jakmile v tom vidí potencionální zisk tak už vyhrožujou žalobou. 

    • Carnage666

      Mafia 3 měla taky spoustu modů tohle není Bethesda která ruší každej mod co vypadá lépe jak originální hra a že jich bylo.

  • Paul_cz

    Já jsem nenáročnej, takže by mi stačil mód, kterej by citlivě zakomponoval původní soundtrack, odstranil ty debilní UIoviny typu kosočtverec,
    přidal možnost jezdit nadzemkou a tramvají, vrátil všechny ty
    chybějící jízdy v misích a plnohodnotný mise s Lucasem, odemykání aut u
    Ralphieho a přepsal závěr zpět na původní včetně obnovení hudby.

    Jak říkám, nenáročnej :)

  • Mód který mě zbaví zlatého čtverečku.

  • cumpi3

    Hra se mi moc libi, ale doufam, ze nekdo odsrani navigaci ve forme dopravnich znacek. Classic obtiznost se mi moc nepaci, ale je to jedina moznost, jak hrat bez toho. A prepinat obtiznosz pri prestrelkach a rizeni je pro me trochu otrava :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit