Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    to bude vyžadovat alespoň pětiletý plán soudruzi.... toto se nevyřeší ze dne na den.

  • A já se ptám, kam zmizel mlíkař...

  • radim.zaty

    Nebinarni zaměstnanci, to jsou ti, kteří nepřemýšlí v binární soustavě a proto neumí programovat? 

    EditvSakra, myslel jsem, že jsem třeskutě vtipný a psal jsem, než jsem si přečetl diskusi :-)

    • Hlavně to už dnes s vyššími programovacími jazyky neplatí. Já už také nepřemýšlím černobíle (binárně) většinou spíš vidím rudě... Jako programátor jsem stál vždy za pendrek, ale to co se dnes předvádí je "Halama kra kh" a bohužel ve všech oborech...

  • Nebinární zaměstnanec je takový, který neumí psát, ve strojovém kódu? 

    Většina firem by měla spíš najmout testery a lidi sledující kvalitu, aby to za ně nemuseli dělat zákazníci, kteří je živí. A pokud budou dělat svou práci dobře, ať mají barvu a pohlaví dle vlastního uvážení...

  • Murlock

    Doporučuju si přečíst interview od Ansela, které udělal potom co ho z Ubisoftu vyšachovali. Vskutku velice oči otevírající čtivo o tom jak to v té firmě funguje.

    • LessPh

      Kde je to interview, rad bych si to precet..

      Hodis link?

  • Připravovaná opatření to pracoviště povýší na regulérní peklo. 

  • Phillios191

    Nechápu, proč redakce píše tak dlouhé perexy, když je nelze celé zobrazit.

  • jojo...pracovat v Ubisoftu, to musi byt peklo...

  • KronosDeret

    Kristova noho, to jsou čísla jak v teenage soutěžích krásy! Jak tohle chce někdo napravovat? Chermickou kastrací top a middle managementu? Lorazepam ve víně? Elektrický obojky v rozkroku? Pod oknem toho inclusion managera aby rovnou namontovali dopadovou síť, páč ten vyskočí z okna během prvního týdne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit