Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thanquol

    Hm TyJo a novej Creed 100 euro ?!! Drsný.. teď na UBI k zakoupení skoro vše starší -75%. 😎 

    K Oddysey Gold mate 3ku remaster zdarma. (40e před na 20e sleva teď) Asi tam naperu něco do košíku!

  • Jack1947

    Je to blbost, pokud to lidi budou kupovat tak nedokončené a zabugované hry se budou prodávat je to na zákazníkovy jak se k tomu postaví... jenže hry se vyprodají více jak housky, rychleji( tomu nsapomáhá i dnešní doba) bohužel... takže více drahých a rozbitých her rip. Nekompletních.

  • Zdražovat můžou jak chtějí, když jim to někdo dá, tak proč ne. Já si radši počkám rok, dva a mám kompletní hru, nemusím řešity rozbitou hru prvních pár měsíců než se opraví a doplní obsahem z patchů a free updatů a jako bonus ještě ušetřím a jestli si to zahraju za 2, 5 nebo klidně 10 let je mi fakt jedno. Necítím, že bych o něco přicházel, naopak to má hromadu výhod. Teď na podzim jsem třeba poprvé prolétnu poslední tombraider trilogii, když byla jako komplet (i se všmi DLC) v nějakém bundlu asi za 20e. Teď mám rozehraný Rome 2 TW, který vyšel v katastrofálním stavu, tak jsem se mu poctivě vyhýbal, ale dal jsem nakonec na zvěsti, že už je to docela dobré a spolu s pěknou slevou jsem to nedávno pořídil a spokojenost. Nicméně koupit to v den vydání a ještě za plnou palbu, tak nevim nevim. A to mám pořád hromadu her v knihovně, na které jsem ani nesáhnul.

    • Jack1947

      Taky si počkám, až to bude zadarmo, třeba na Red Dead redemption2 se čekalo dlouho nakonec mě to moc neláká...

    • Pokial hras primarne SP hry tak sa da pockaj aj roky na hru. Ak sa nebojis spoilerov na hry, ktorych je plny internet za tak dlhu dobu  tak sa tiez da pockaj. Ale naozaj si neviem predstavit cakanie pri MP hre. Ono totiz pri vacsine za 2-3 roky neni ani s kym hrat ak si teda neni fanusik cakania 15 a viac minut na hru s katastrofalnym matchmakingom a latenciou len aby hra vyskladala jeden zapas.

      Tiez si kupim Ps5 az po roku vydania, kedze ma momentalne nic neoslovilo a pockam kym sa mi nazbiera par hier.

      • MP jsem hrál hlavně po LANce ještě na střední nebo přes VLAN. Ale hrát online s náhodnými hráči, už mne nějak nebere a v práci většinou každý hraje zrovna něco jiného nebo už nehraje vůbec. Takže jsem se SP spokojen, spoilery neřeším a ani nehledám a mám klid.

  • Murlock

    Never pay more than $20 for a computer game.

  • "Zároveň se netají tím, že je zastáncem zvyšování cen, přičemž se opírá o srovnání počtu hodin zábavy, které vám nabízí videohra v porovnání s jinými zábavními segmenty."

    Hlavne ten Godfall s dobou hrania 15-20h a priemernymi hodnoteniami urcite stoji za 80€.

    Herny trh od launchu starej generacie v 2013 slusne narastol. Rastli sice aj naklady na vyvoj ale rastli aj predane kusy hier. O agresivnych mikrotransakciach a P2W netreba ani hovorit. Season pass za 100 € taktiez nebol nicim neobvyklym za posledne roky ak chcel clovek konecne plnu hru, ktora sa lepila este mesiace po vydani.

    Len hrstka hier moze pytat 80 €.

    Ano, staci pockat na zlavy, lenze tak herny svet nieje primarne orientovany a obavam sa, ze tymto sa len podpori cierny trh s klucami.


  • Grimsy

    Game pass je mi čím dál víc milejší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit