Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Já se spíše divím že to trvalo tak dlouho!

  • Doufám, že příště už přibude možnost zaplatit si aby tu hru někdo dohrál za mne. Protože proč ztrácet čas tím, že budu hrát hry, když si můžu koupit nehraní her.

  • Kdyz se Makarov tehdy otocil v tom vytahu, z jeho ust vysla moudrost nad veky: "Remember: No Ubisoft."

  • Jsou to vyhozený prachy, ale tak je každýho věc jestli do toho chce vrazit peníze nebo ne. Nechápu to, ale tak... nechápu ani kosmetický věci a jaký se v tom točej prachy... do teď mi hlava nebere, že se mi podařilo prodat na steamu nějakou hračku do kabiny v american truck simulatoru za 10 euro.

    Každopádně... dokud mě to nijak neomezuje v hraní, ať to tam klidně je. Až mi to bude hru znepříjemňovat tak, že to bez placení nepude hrát, prostě se přesunu k jiný hře... stejně jich je tolik, že člověk ani neví co dřív hrát.

  • KDysi pro tyhle lidi sloužily cheaty a nebo nastavení obtížnosti. Dnes si to můžou zaplatit. Doba jde kupředu. :) 

    • Jack1947

      Ty furt jsou a jsou svete div se lepší! ( trainery se jmenují)

      • No kromě vlastních jednoduchých změn hodnot v cheatengine, které je občas sranda zkoušet, bych si opravdu pochybné trainery z internetu, kdo ví od koho a kdo ví odkud, fakt nestahoval a už vůbec nepoužíval. :) Ale samozřejmě je to na každém člověku, čemu ještě věří a co si natahá do počítače že. :)  

        • Jack1947

          Nechápu to pochybné trainery ? já jšenom vím že napžíklad Steam má problém je spouštět... protože asi kvůli VAC?! Já osobně už ani nepoužívám ten antivir od Microsoftu. Pokud je to Spyware tak radím odpojit net ale lepší je se tomu všemu vyvarovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit