Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    Nic nevyšlo. Skákací Doom eternal je blbost, Ghost of tsushima je strašně stereotypní s nudným příběhem, hrozně charaktery, the last of US part 2 to samé + ten utahanej a nudnej gameplay no a Cyberpunk radši podložím na příští rok. Nejvíc jsem si užil hru z loňska - Control - parádní střílečka.  No a na tenhle web už taky skoro vůbec nechodím kvůli někomu novému v redakci, ale kdybych napsal jméno tak samozřejmě dostanu ban :D a to asi i tak, takže sbohem

    • uher

      Více méně souhlasím (hlavně ten Doom je průjem), ale Control že je parádní střílečka? Control?! Ten Control od Remedy??? 😱

  • Layton

    Všem vám v redakci držím palce, ať zvládáte dál. Sleduju vás rád. Buďte v novém roce hlavně zdraví.

    Třeba se někde u 500 FC, nebo i jiné příležitosti v tom roce 2021 konečně zase potkáme..

    Uplynulý rok si snad ani moc ohlédnutí a komentářů nezaslouží, bylo by dobré na něj skoro zapomenout. Bohužel, obávám se, že ani ten rok, co nám teď začal nebude ještě z velké části OK :(

  • TheGGG

    rok herních zklamání a řady failů.... vzhledem k tomu, jak se vše vyvíjí budou další roky ještě horší... a čínská chřipka na tom má malý podíl.

  • Jack1947

    Zas tak hroznej herně nebyl víceméně všechny odložené hry vyšli ( odložené z 2019). Kdyby například  Cyber vyšel dříve možná by to bylo i lepší. Ale co už dalo se.

  • No, já přeji Tiscali, aby na svých webech ubral počet reklam, protože to je tak hrozné, že i přes to, že nemám žádný ADblock a podobně, mi je už sám od sebe blokuje i prohlížeč chrome :P

  • MidnighT91

    A co když 2020 nebyl špatnej rok ale začátek špatného desetiletí?

    • Lenny

      “Have some god damn faith”

      -Dutch Van Del Linde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit