Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsem se v těch dílech ztratil.  Poslední 2 díly postrádají jakýkoliv příběh a návaznost na předchozí díly.

  • pan_Revoluce

    Nějak se v tom ztrácím - naposledy jsem hrál Hitman Blood Money, potom mě odrazoval epizodický model, zahrál jsem si nějakou free misi na lodi... tak kdybych to měl hrát jako trilogii, co si mám vlastně pořídit? :)) Prodává se to pokupě?

    • stačí počkat a určitě bude za nějakou dobu komplet edice za rozumné peníze + i jinde než na té parodii na steam.

    • Koupíš trojku. A v rámci ní bude možnost dokoupit jako dlc první dva díly. (nesedím u toho ještě, tak ti neřeknu kde to tam bude. Ale ve dvojce se do storu lezlo přímo z menu hry). Pak to budeš mít všechno v jednom balíku.

  • triptich

    takže krásny záver trilógie? potešujúce a teším sa na liveplay miestnych assassinov. marakéš!!! 😂

  • LessPh

    Hype dneska dorazil a tak jsem nainstaloval bezplatnou misi ze dvojky, abych toho Hitmana zkusil.

    Hratelnost byla fajn, az na to ze muj tep byl obcas vyhnan do vysin, protoze jsem se neorientoval v prostredi a tak na me obcas vyskocili nepratele kdyz jsem to opravdu necekal - uz nejsem nejmladsi a tohle by mohla byt moje smrt:D Show stopper byla ale grafika (pixel skybox - to naprosto nesmasim) a spatna optimalizace ze 60 FPS dropy ke 40 FPS, to by se asi stavat nemelo i na me stare sunce.

    Takze za me bohuzel ne, ale pozencial Hitman ma, to jo, takze chapu uspech,  ktery je za restartovanou serii.

    • michaelfoucault

      Tak FPS dropy v hustě zalidněných oblastech lze logicky předpokládat. Zvlášť na starších sestavách. 

      • LessPh

        Hral jsem misi s barakem na plazi, ze zacatku tam nikdo neni... ten dum je hodne prosklenej, a kdykoli prisel na radu odraz od skla, nastal drop na 40 (tedy hodne casto). Zalidneny mapy by bylo asi peklo, ale uznavam, mam uz starou sunku..

        • To bude strojem. U Hitmana sem nikdy drop nemel, pouzivam Vsync, a mel stabilne 60fps, terba i v Indii, kde se clovek doslova brodi v davu lidi

    • Počkej - co myslíš tím nečekaným vyskakováním nepřátel? Pokud se dobře pamatuju, tak je tam ten instinct a nepřátele vidíš i přes zeď, ne?

      • Ilusiveman

        ne každej hraje hry s nonstop spamovaným "instinktem". 😉 

        osobně mi takovej styl hry příjde pro lehce handicapovaný. 

      • LessPh

        Je tam instinkt, ale i tak jsem ztracel prehled a obcas nekoho nechal za zady.  Je to asi i mensim FOV v interierech. Napr. u MGS V jsem nemel problemy a nikoho za sebou nenechaval.. ale to je z 90% exterier a tam je proste lepsi orientace nez v interieru...

  • To bude tezky to rok vydrzet. Ale treba mezitim vydaj naky dlc

    • Ilusiveman

      zase se máš na co těšit a máš jistotu, že dostaneš ultimátní zážitek. 

      já osobně nestíhám hrát a hraji "staré" hry typu Metro. 

  • mousekrup

    Devět z deseti den před vydáním? Tak to bude určitě strašnej odpad :D.

    .

    .

    ... jakože vtip ;)

    • Ilusiveman

      No po tom rozbitým early accessu co tu dostal 9/10 by to šlo předpokládat 😀 minimálně to, že známka na Games už neznamená vůbec nic. Kor 24 hodin hraní den před vydáním. 

      Nic ale proti členům redakce, mám vás rád, jste fajn a to jak známkujete je mi v celku jedno. Mám vlastní hlavu. Občas teda osobně chci, aby nějaká má oblibená hra dostala 10ku!!!! ale bičovat vás nebudu. 

      Jestli ale Ratchet @ Clank nedostane 10/10?!! ale určitě dostane..  

      • Známky nikdy nic neznamenaly. Proto je kolem nich ta hromada textu ;-)

        • Ilusiveman

          Hele bro, nebudu tě poučovat, nebo ti nějak brát názor, ale řeknu ti jak to vidím já. 😉 Číselné hodnocení koresponduje s textem, stejně jako koresponduje závěr/conclusion s myšlenkovými pochody/procesem v textu. 

          Ty si samozřejmě klidně plácej neodůvodněně dál co chceš, máš li na to chuť. tvoje věc. :) plácání je taky životní cesta pro někoho a pro někoho "známky nikdy nic neznamenaly". Pro někoho nezáleží vůbec na ničem a tedy se s nimi ani nedá na žádných podkladech diskutovat.  😉 

          • michaelfoucault

            Tak ony známky obecně, zvláště ty ve školních lavicích, nikdy neodrážely objektivní realitu. 

            • tuco

              Jelikoz udajne pusobis ve skolstvi, musim reagovat. Prece snad zalezi na tom co se "znamkuje". 

              Znamkuje-li se neco, co se objektivne posoudit neda, napr umeni, pak takove znamkovani ani nemuze odrazet objektivni realitu.

              Znamkuje-li se neco, co se objektivne merit da, napr znalost urciteho tematu nebo schopnost vyresit problem, pak  jediny duvod* k tomu aby "znamky ve skolnich lavicich" neodrazely to co maji merit je subjektivni zaujatost tech, kteri znamkuji.

              Nicmeme, chapes, ze neco se exaktne merit da a neco proste ne? Kdyz ses v tom skolstvi. Ja jen abys je tam neucil nejaky kraviny.

              --

              edit:* krome metodiky znamkovani

              edit1: mozna by v te skole mely znamkovat stroje, aby to bylo objektivni ;)

            • Ilusiveman

              promin, ale nějak nerozumím, co chceš říct. co myslíš tou objektivní realitou? život? pohyb všech vesmírných těles v mikroskopických detailech a všech vztazích mezi nimi? ty znáš způsob, jak objektivně zachytit realitu? pomocí svých "očních bulv?" 

              skoro objektivní je pouze laboratorní test po minimalizování proměnných na minimum a pak neodráží realitu. 



Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit