Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tom porovnání chybí už jen radeon hd 7950 :)...není Vám to ani trochu trapný? Kde je 5700 XT nebo RX 6800 series?

    • Před rokem sestavil nové PC, už už jsem začal pošilhávat po nové RX 6800 XT s 16GB VRAM, naštěstí jsem svou Sapphire RX 5700 XT Nitro neprodal předem! 

      Jediné čeho dnes lituji, že jsem si v době kdy byly ještě dostupné GPUs za přijatelné ceny nekoupil do záložního PC GTX 1650 Super nebo RX 5500 XT. Teď budu muset čekat kdoví kolik měsíců.

      Microsoftu to nahrává do karet, jediná dostupná next gen konzole je Xbox Series S. Kdo bude chtít hrát tak si ji prostě koupí. Pořád je v ní výkonnější a modernější GPU než je GTX 1660 Super která se teoreticky dá na alza koupit za 7,5 tis. Tomu říkám dobrý deal pro někoho kdo nehraje specifické žánry které vycházejí pouze na PC jako simulátory, strategie, apod.

    • Veskoslav

      Ty někde dokážeš sehnat tyhle karty? Pokud ano, dávej kontakt a hned kupuji 5700XT...

    • jiri.svak

      Nedostupné ;-(

  • LubosGrolmus1

    Co se týče té poznámky o nejrozšířenější grafice podle steamu.. 1060 gtx 6gb...Ta bude nejrozšířenější ještě asi hodně dlouho.. Už  delší dobu se plácám ve Španělsku což je o něco větší rybník než Čr a neseženete tu vůbec nic.. Kupříkladu ideální karta (5600xt) čím nahradit populární mainstream, to jest 1060gtx  a nevyhazovat zbytečnou sumu za kartu je minulost.. Už by jste jí vyhodili.. Momentálně zdražily takřka všechny prodejny( vlastně je to jedno kolik stojí protože stejně žádnou zakoupit nejde - agotados) a jdou zakoupit pouze přes alternativy jako je ve Španělsku např Wallapop (u nás alternativy aukra) se zhruba 30% marží než před vánoci ... Začíná fungovat jakási zvrácená forma kdysi totalitního tuzexu... Už vlastně funguje... 😕

    • Derp_1337

      Přichází nová vlna těžby kryptoměn, takže těžaři skoro všechno vykupujou.

      Já si před rokem říkal, že počkám ještě rok na novou generaci karet a pak upgraduji. Kdo mohl tušit, že přijde nějaká nová varianta kryptoměn, která to celé pokazí... 😬

    • michaelfoucault

      Vítej v kapitalismu! 

  • dworkin

    Pokud vyjde nový patch pro testovanou hru, je to nepříjemné, pokud už mám napsaný článek pro starou verzi?

    Ano.

    Musím to celé přetestovat?

    Ano. Samozřejmě, že ano.

    • Thanquol

      Když musíš, tak musíš. 

  • LessPh

    Není tenhle článek už dvě staletí po zenitu?

    Na DF to bylo téměř hned po vydání.

    Chtělo by to trochu zapracovat na rychlosti

  • tuco

    Precizni jako obvykle. 

    No, takze s 2070S to v QHD 60FPS neda? Tak si stahnu detaily nebo to treba doladi, za rok, vlastne dva .. az tam bude ten multiplayer lol Jen tak kecam. 

    • Veskoslav

      Ale dá. Zapneš všechno na MAX, vypneš Ray-traced lighting a DSLL budeš mít nastavené Balanced a hra jede v 99 % v 1440 stabilních 60 fps.

  • Super a teď to porovnat s novým 1.1

    • ten je pro toastovace valejici se u televize :)

    • Ten řeší stabilitu pramálo na PC dle patch notes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit