Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na hru se moc těším. Co mi ale chybí, jsou hradby - bez těch to prostě není ono. Stavěl bych je z nějakých předpřipravených dílů (s možností si je navrhnou stejně jako monumenty) buď na hranici dané mapy nebo i jinde.

    Jinak záplavy zvedaly hladiny Eufrartu a Tigridu až o 12 metrů, takže postavit město blízko břehu nebylo rozumné. Zajímavé je i to, že původní splečné ústí obou řek (Šatt-al-Arab) bylo v té době asi o 240 km dál než dnes, což je způsobeno obrovskými nánosy, které s sebou obě řeky přinášely.

    Správně se Bětka v Gameplay ptala, zda se ryby nekazí a Vašek v recenzi poukazuje na to, že mu chybí uzení ryb. Souhlas už staří Sumeřané prý znali 10 způsobů jak konzervovat ryby. Tady bych viděl potenciál pro rozšíření toku zboží. Rybář -> skladiště (zde by se nastavilo kolik ryb by šlo na konzervování a kolik by šlo ven čerstvých) -> konzervárna (odtud by se braly ryby pro obchod s jinými městy nebo do města kam by mohly být dodávány oba druhy ryb.

    To jsou moje náměty. Ty hradby ale tam být MUSÍ, jinak to není vončo.

    • palcov

      Ve hře není boj ani armáda, tak by důvod ke stavbě hradeb musel být jiný, třeba divá zvěř nebo tak něco.

      • To jo, ale bez hradeb to město vypadá neúplně. Prostě ochrana proti potenciálnímu nebezpečí. Taková Ištařina brána by byla mňamka...

  • Když už jsme u recenzí na české hry, tak co takhle factorio? Už je půl roku oficiálně venku a tady je stále ticho po pěšině.

  • Mmeow

    Gameplay jsem viděl a hra vypadá fakt skvěle. Navíc od českého studia. Jasná koupě. 

  • tuco

    To zni jako spravnej hardcore. Lets play jsem jeste nevidel. 

  • Gulivera84

    Videl sem lets play, krasny leta s Pharao, Zeusem....jen sem jeste necetl recenzi jake je valceni, v puvodnich hrach, bylo dost desny....ale krasne hodnoceni, jen vic jen houšť...

    • Corvus

      ŽÁDNÉ válčení ve hře není. A je to moc dobře! Nic člověka nevytrhává z mikromanagementu a rozšiřování impérie a stavění monumentů.

      • To je docela škoda... jak Zeus tak Pharaoh válčení měli a nemám pocit, že by to vytrhávalo z manageemntu a stávění monumentů 😉

        • PreidaQ

          Není to škoda ani trochu. Kdyby Pharaoh válčení neměl, byl by ještě o chlup dokonalejší hrou.

  • Tohle hodnocení jsem očekával již po zhlédnutí videa. Vypadá to dostatečně zajímavě, takže zkusím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit