Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LessPh

    Vypadá to dobře, ale sám bych to nehrál...

    Kdyby měl někdo zájem jít do coopu, tak dejte vědět... jeden den o víkendu, večer, max. 6h sessiony bych mohl dávat;-)

  • VRFREAK1

    Ten hype kolem Valheim nechápu , je to absolutně nezáživná hra která jakoby
    zkopírovala to nejhorší z conan exiles a loupla to do norský mytologie .prvních par hodin ste ztracenější než Alenka v říši divu a  hra vás za ruku nepotáhne tutoriál vas naučí jak postavit dum a 99% hráčů to vypne než vůbec zjistí o co go a udělají dobře veškeré
    bojové mechaniky sou špatně nechápu kdo tenhle nesmysl vycucal z prstu  
    ani po 40 hodinách kde už sou portaly  a hra je svižnější mi přijde že jde
    jenom o grind bez jakékoli zábavy . Jediný co mi přislo zajimavé sou stavby a system stavení  ale kouknu se na strom a nadšení pomyne...



    graficky to je horší než klasické wowko , některé stromy mi
    přijdou jako z 80 let nechápu  jak tohle
    mohly vypustit v roce 2021 na svět

    • niesi cielova skupina, tot vsjo.. 96% pozitivnych reakcii (36000+) na steame, 1milion predanych kopii za tyzden, cez 350tisic ludi v hre (stale stupa) to o niecom vypoveda.. dobru hru nerobi dobra grafika :) inak by nemali taky uspech hry ako minecraft, terraria, FTL..

    • Rostej

      zamerna lowpoly / lowres stylizace v kombinaci s modernimi svetly a postprocesingem.

      v podstate 3D pixelart. takova Terraria rizla Gothicem ;)

      taky diky tomu ma hra asi 1GB a to ma uz v early accessu dost zabavy / contentu na stovky hodin. 

      holt asi nejsi cilovka, nekomu treba vic vyhovuje AC Valhalla s AAA grafikou a dle meho pomerne nudnym obsahem. 

    • konečně to sem někdo napsal, koukal jsem chvili na gameplay a prislo mi to jako uplne genericka kravina, nechapal sem  co se na tom komu libi, cim to zaujme oproti konkurenci (a ze ji v zanru je snad nekonecne). Grafika mi nevadi, vsechno ostatni ano.

      • twicer

        Názor beru, ale pokud tvrdíš že je v multiplayer survival žánru nekonečné množství dalších titulů, tak to jen ukazuje že zas takové povědomí o tomhle žánru nemáš. Konkurenci máš dopařenou za rok a pak hraješ stálice na trhu..

  • Realtoltek

    Mě se líbí Wild Tera II  :).

  • Realtoltek

    Tak je to pro 10 lidi max na serveru ne ? Takže spíš taková kooperace na 40h.

  • malachi

    😯..ked niekomu stačí takáto ala wow grafika..tak nech si to hrá ...😎..žily mi to netrhá..

  • z techto principu hernich by si korporati meli brat priklady.

  • Mmeow

    Kdo to nějak více hrál — jak moc je tam rozpracována či zakomponována mytologie? Protože to by mne i lákalo, ale co se týká survivalu, hraji Medieval Dynasty a to mi stačí. :-) 

    • 50hodin v hre.. mytologia, povesti atd v hre asi tak, ze vacsina enemy v hre su prave lesne tvory, trollovia, skriatkovia, utopeny namornici, nemrtvy skeletoni, vlci, draci, kraken, obrovska korytnacka atd.. v lokaciach nachadzas runy, ktore ti prezradzaju ako co robit, viac menej s "pribehovym" nadychom, obcas sa ti zjavi Odin, ked behas v noci po svete, pri burkach mozes vidiet Thora s bleskami na oblohe.. v hre mas zatial 5 bossov (malo by ich byt 8 celkovo), kazdy je opisany ako legendarny tvoj z vikingskych baji, niekolko typov zon atd..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit