Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Row

    Milionkrat vyvraceny nepodlozeny nesmysl a stejne se najde miliontej prvni idi*t kterej zase s vidlema a louci bezi lincovat herni studia... 🤦‍♂️

  • 0tecFura

    Blbost. Hrál jsem skyrim a čaroděje to ze mě taky neudělalo. 

  • Kradu a vraždím v GTA abych nemusel v reálu.

  • Hoďte na něj síť. Dřív než si sám sobě ublíží. Kdyby raději začal propagovat zdravou stravu, tlustoprd jeden přemoudřelej..

  • ja by som tomu aj veril, že jednoduchí hlúpi adolescenti v Amerike sa nechajú ovplyvniť GTA a inými podobnými hrami a páchajú zločiny. Mňa stále zaráža, že tú priemernú detinskú hru (plnú násilia) stále ľudia kupujú... ja som to prešiel raz a stačilo a online vyzerá pekne stupidne 

  • Marines

    Hra sama nikoho při smyslech, lupičem, nebo vrahem neudělá. Pokud někdo loupí, či vraždí, tak ví moc dobře co dělá, ale vždy se vymlouvá na společnost, rodinu, ekologii a další sociologické moudra, které do nich už od mala, pumpuje mediální levicový obraz a neziskové organizace... Vraha, či lupiče nezastavíte tím, že mu zakážete videohru!


    • Aja1984

      No pokud mu zakážete hry, tak si bude muset předplatit VPN službu, takže mu nezbydou peníze na kudlu, takže nebude moct přepadávat a vraždit .. to je logika :-)

    • Teď se cítím smutně, že do mě nikdy nic neziskovky nepumpujou :( Šlo by to nějak zařídit? Vidím, že se vyznáš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit