Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FYI

    Většina serverů (+90%) má wipe mapy každý čtvrtek, jen některé nechávají hráčům naučené blueprinty. Ovšem, každý první čtrvrtek v měsíci vychází nový patch, a spolu s ním dochází ke kompletnímu wipu všech serverů, včetně blueprintů. To platí i pro ty neoficiální. Takže se vlastně nic neděje. Není to jako třeba Minecraft, kde servery běží roky bez wipu.

  • Pozarni bezpecnost nic, zaloha na jinem miste nez server nic. To je material teda. 

  • Asi trosku zanedbana pozarni bezpecnost.

  • Hidden

    Mno jo, kdo nezalohuje, teprve zalohovat bude...

    • tak oni třeba zálohovali, ale ne ve dvou nezávislých lokalitách

      • Necky

        OVH mělo zálohy v jiné budově, ta stála hned vedle a taky to odnesla :D

        jinak OVH je úplně low cost datacentrum, normální firmy tam nejsou. Podle prohlášení co jsem poslouchal tak to chytlo od UPS, které asi neměli chráněny jako bývá sál s hasicím plynem a to když chytne tak to člověk nezastaví. V našem DC máme všechny tyto oblasti chráněny, protože tohle když chytne tak to nikdo hasit nebude

        • jj, sál s baterkama jsem viděl, jednak plyn, ale taky byly jen uprostřed místnosti a ještě ve slušných rozestupech. Jinak záloha by měla být alespoň pár km daleko.

          Asi to bude něco lowcost, protože až na pár her jsem nezaznamenal, že by to někoho významného postihlo a ty samozřejmě neměli žádný backup.

  • dworkin

    Tak to bude ideální příležitost si to konečně nainstalovat. 

    • twicer

      Směle do toho, děcka s nekonečným množstvím času ti dají s chutí do čumáku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit