Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thanquol

    Prosím ať to je sci-fi vesmírnej Fallout/Skyrim. (ano jsem cílovka a pozpátku letající draci a jiný early funny bugy mi příjdou ok.)

    • Já už se raději na nic netěším, člověk si pak ušetří zklamání a nasrá.í. Maximálně je pak příjemně překvapený. Ale bylo by to hezké

    • Jako to by bylo ideální. Ale stejně tak bych se přimlouval aby to už konečně bylo na úplně novém enginu. Protože to jak se pořád snaží všechno nalámat na tu starou hrůzu pomocí různých berliček už je víc a víc znát.

  • spoock

    Pak-li že mi Geforce 1060 uspokojivě utáhne Starfield, tak mi je to putna, zda to vyjde na PS5.

  • Doufam ze to bude mit aspon novej engine, protoze ten z minulyho stoleti uz je davno za zenitem

  • Tak nedávno tu byl článek o tom jak Todd tvrdil, že při vydání F76 všechno zpackali. Tohle sypání popela na hlavu a řeči na téma "pokud jste byli posledně zklamaní, tak nebojte, tentokrát bude všechno jinak" je většinou předzvěst nějakého velkého ohlášení. Bez ohledu na to, jesti si takto půdu zrovna připravuje Molyneux, Todd nebo EA.

  • MrMelounek
  • Hidden

    Ona ani tak otazka uplne neni, kdy vyjde, ale v jakem stavu vyjde. To co predvadi s F76 i po letech co na nem stale pracuji a "opravuji" je hrozive. A to meli spoustu prilezitosti se poucit, ale porad je to "jednu vec opravime, dve rozbijeme a ten bug, co jsme opravili pred pul rokem vratime zpet, at je veselo."

    • Dag0

      nikdy nezapomenu na první patch do skyrimu, kdy po instalaci draci začali lítat  pozpátku :D kdyby někdy vydala Bethesta hru bez bugů, to by snad zamrzlo peklo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit