Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    No uvidíme, snad to dopadne lépe jak tamto... už jsem zapoměl název(před Twin mirror) . Ono kolikrát takové servírování není pro nic, LFIS takhle fungovalo hodně dobře. Takhle to může bejt nekonzistení a dost trpět.

  • u Alex se ale hoooooodne inspirovali Alitou (Battle Angel), i kdyz ji trocha zamaskovali brylemi atd... vsimnete si nekterych vyrazu tvare v traileru.... (mozna ji ale taky dabuje Rosa Salazar?, tak proc ne...).

    • Jack1947

      Leda tak tou herečkou ve filmu ( film byl super snad, pokračování bude ještě lepší :) ;) Tedy aspon ten účes je podobný Rose Salazar.

    • Carnage666

      Tak Alitu v ní teda vůbec nevidím.  Spíš mě překvapuje že není hlavní hrdinka černoška 😀 

    • Hidden

      Spise je to jen obecne pojeti bez konkretni inspirace, pripadne ovlivnena jeji hereckou - Erika Mori (je i uvedena primo v clanku). ;)

  • Carnage666

    Jako Deck Nine ukázali s Before the Storm že dokážou sérii uchopit, ale výběr schopnosti hlavní  hrdinky mi přijde tak nějak nezajímavý. Jasně ovládání času je klišé (ale mě to zase děsně baví i ve filmech atd.)  a telekineze zase až moc superhrdinská ale i tak mi to tam sedělo víc jak tohle. Z traileru jsem nejprve myslel že bude umět nějak ohýbat realitu a ono nakonec emoce. No uvidíme, rozhodně mam radost že nebudou epizody.

    • Blue.Shark

      Je fakt, že schopnost to úplně zajímavá není. Ale když si představím nějaké to improvizované vyšetřování, fungovat by to mohlo. Jen tak od boku bych střelil, že to klidné městečko bude skrývat spoustu magorů a život v něm bude mít od idylky hodně daleko.

    • uher

      No hlavně aby to nebylo pojaté stejně hloupě jako první Life is Strange.

  • Anon-ym

    64 EUR za základní edici je teda dobrá pálka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit