Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě udělal velkou radost Cold War Rearmed 3 - prakticky to byl jediný důvod, proč se do SP obsahu ARMA 3 hlouběji ponořit. Po 8 letech od vydání docela smutné (samozřejmě viděno subjektivně).

    Ty jejich soudobé proxy konflikty mě vůbec nebaví :( 

  • Vojtzech

    Škoda, že to nemá víc SP obsahu. 2 showcasy, 1 mise za každou stranu a 1 letecká mise, to je sakra málo... Kvůli tomu do toho asi nepůjdu.

    • Johnny

      SP obsah je i v dnešní době prakticky nehratelný kvuli FPS dropum.

      grafika mi na ultra nastavení jede asi na 40%, CPU na 30% a FPS ve městě při nějakym boji mam pod 30

      • Vojtzech

        Já měl na tohle asi štěstí, občas byly dropy trochu znát, ale v oficiálních misích mi to pod 30 FPS šlo jen vyjímečně, takže nic vyloženě nehratelnýho.

        Samozřejmě editor a některý uživatelský mise dokázaly počítač potrápit víc :D

        • Johnny

          no prázdný editor je jediná část hry kde to je jakš takš v pohodě :D

  • SMutnejtypek

    Musim ke hraní vlastnit Armu 3 nebo to je samostatně spustitelné ? děkuji

    • Bohuzel, je to DLC.

      • celoush

        Při slevách padá cena základní verze Arma 3 na 7 euro. To už je v podstatě minimální překážka.

  • Poslete pomoc, uz druhy den posloucham furt dokola pisnicky z 60 let.

    • celoush

      "I see a red door and I want it painted black..." :)

      • "Hey Joe... Where you goin' with that gun in yo hand..."


        Jo, jo... Asi budu hodnej kluk a vypiju to, ikdyz to chutna a smrdi jako benzin.

  • celoush

    Slušně našlapané a dle ohlasů (např. operator drewski) to vypadá fakt slibně. Akorát koukám, že bych měl pomalu shánět samostatný SSD jen na Arma 3 :( Už teď jsem s DLC bez modů na 70 GB. A jak je velký workshop škoda mluvit.

    • Kdybys hrál COD, tak tady nebudeš nad 70 gb brečet :D

      • Bah, CoD je predrazeny a zajimalo by me co v tech 100+GB je...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit