Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VRFREAK1

    Nintendo forward + treehouse to byl joke jediná hra která stojí za zmínku je warrio ware obživení mikro her mě nadchlo ale v treehouse tomu obětovaly sotva 3 minuty  aby tam daly zase metroid  kterej tam řesily 2 hodiny ze začatku přitom je to nejprimitivnější hra , 100x tam vysvětlujou dokola 2D skákačku kde vše od příběhu  po jednotlivy itemy ve hře se da vysvětlit za minutu no tvl přidaly  slide jinak je to stejny jako metroid prime akorat v roce 2021 a  za  2ku  Hirokazu Tanaka pure genius..  že nintendo nemá hranice me utvrdil novej mario golf / party což by spíš mělo bejt jen DLC do puvodních her  bohužel  to vyjde samostatně a v obchodě to bude stát stejně jako puvodní hra  za 2ku , i když zbytek E3 nestál za nic tak tadle shitshow mě fakt dostala

  • x_ander

    Tak za mě docela zklamani. Nová Zelda fajn, ale to se čekalo. Ale jinak žádná Bayonetta 3, žádný remaster Metroid Prime trilogie nebo Metroid Prime 4, doufal jsem v port Persony 5, který se občas teasuje... 

  • 0011

    Barbaři, neznabozi, teda spíš neznadémoni, Shin megami tensei je jedna z nejlepších jrpg sérií všech dob, Aleš vám to doufám vysvětlí během příštího fightclubu. Co se týče ukázky z pokračování BOTW čekal jsem víc gameplay ale za mě spokojenost, výpadá to na propojení se Skyward Sword s mnohem temnějším podtónem. U mě je teda vítěz letošní E3 Nintendo, pokud mě nepřekvapí Bandai Namco, které ale mám rád spíš jako modelář Gunpla. Ale jak se říká sto lidí sto chutí a i když si názorově v něčem nesednem pořád si vážím vaší práce a těším se na další étrojku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit