Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak ze nejsou hry? Ja sam nevim driv hrat je ale faktem ze kombinuju ted PC a PS5 a to mam her az az :) A co vyjde? Tak treba A Plague Tale je pecka. Potom ma prijit exkulzivne Wild PS4 hra rpg se samanem. Pragramata pro PS5 :) Nehral jsem ani jeste poradne Demons Souls. Cekam az koupim pozdeji Resident Evil Village :)

  • drasta

    E3 je mrtvy. Vetsina zajimavejch a opravdu inovativnich her vychazi bez jakyhokoliv uvedeni na E3 a dari se jim dobre. Doba je uz proste jinde a korona to ted cely jen zrychluje.

  • sankuri

    Souhlasim ze je to slabota.

    • No jo. Ale kdykoliv říkám, že na novou generaci konzolí je ještě brzo, protože ta stará na kvalitní hry pořád bohatě dostačuje a že nás kvůli tomu budou čekat zase dva roky sucha, kdy se vývojáři budou akorát tak předvádět kdo vydá hezčí grafiku na své tuctové střílečce nebo tuctových závodech, tak jsem vždy kamenován, že to není pravda.

      • Medard22

        Je to tak. Next-genu, tak jak si jej představujeme, brání v rozletu velmi silná aktuální generace a celková krize okolo nedostatku čipů a s tím související omezené prodeje nového hardwaru. Vydat v tuto chvíli exkluzivní next-gen, pokud vám za zadkem nestojí Sony, nebo Microsoft je, vzhledem k nákladům na vývoj, ekonomická sebevražda. Zároveň se prodlužuje doba vývoje vzhledem ke stále náročnější tvorbě nových komplexních titulů, ladí se nové enginy... Herní sucho ještě nějakou chvíli potrvá :)

  • Nemuzi si pomoct, ale za me proste tezka bida

  • A co nový battlefield? To až tak zklamalo zdejší komunitu? :)

    • Carnage666

      Vypadalo to jako trojka s tornádem.

    • redicius

      Tak já jsem lama na multi a hraju pouze singly.. zrovna Battlefield mi v singlu vyhovoval (i battlefront) .. tady prostě pro mě zklamání, resp. mě to jen mrzí .. nic no, zůstane mi čas a peníze na jiný hry :-/

  • Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to čím dál větší slabota. Nejsem na Souls-like hry a kromě Starfieldu a Stalkera se podstatě nic zajímavého neukazalo. 

    • Jevo83

      Suhlasim s tebou... pamatam casy ked som nevedel natipovat na ktorych 20 hier sa tesim najviac a padala mi sanka.... to sa teraz stalo asi len pri forze....jasne najdu sa pozitiva, ale bolo to velmi velmi komorne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit