Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok, zapnu video, vidím humaniodiní postavy s hlavou jezevce a krysy či co, a hned je mi jasné, že tohle se mi vyhne obloukem.

  • tuco

    Mne se nelibi UI, bije mi to do oci, jaksi mi to tam nesedi. 

    S tou grafikou co rict. To je jak s filmama. Ja spis aby soubojak byl zabavnej. 

  • Spades

    To si delate snad srandu ne?

    Srovnavat toto s Gothicem?

    • hele ale po znovupřečtení článku - já si myslím že to srovnání tu je prostě proto, aby na to někdo vůbec reagoval, protože jinak by po tom neštěk ani pes. nic mi na tom piraně nepřipomíná, snad jen hrozný UI z Elexu - ale to je přece v tuně her, proč ukazovat zrovna na Gothic. 

      poznámka pro redakci, v zasvěcených kruzích(a je jedno jestli v severním lese, nebo u Onarovy farmy) se to skloňuje "bez Gothicu" a ne "Gothica"jak je to v titulku. To mě natriggrovalo snad nejvíc :D 

      • JamesFaith

        No, vzhledem k tomu, že jsem sérii hrál už od vydání, tak si moc dobře pamatuji, že se to vždy skloňovalo oběma způsoby, záleželo jen na tom, s kým to člověk zrovna probíral. 



    • Taky to srovnani nechapu. Takovyhle generic asset garbage srovnavat s mou nejoblibenejsi hrou.. jak si to muze nekdo dovolit 😀 ne ale fakt vzdyt to vypada otřesně

      • Derp_1337

        Tak grafika není všechno. Některé nízkorozpočtové hry (indie) jsou mnohem lepší než většina herní AAA produkce... akurát prostě člověk musí počítat s tím, že budou mít horší grafiku.


        Mezi nejlepší indie hry posledních let počítám třeba Hades, Rocket League, Disco Elysium, Superhot, Return of Obra Din, atd.

        • redicius

          Vybrals jako nejlepší hry, který (až na rocket league) mají všechny originální a skoro jedinečný vizuální styl.Pokud argumentuješ, že "grafika není všechno", tak to vypadá dost legračně :D


          • Derp_1337

            Jo, asi to nebyly nejlepší příklady, ale jen jsem tak střílel z paměti. Kdybych se chvilku zamyslel, tak mě určitě napadne něco lepšího. Třeba Mordhau.

        • KrPa

          souhlas, ja uz tak nejak prestal hrat hry od AAA, studii, nejak mi uz nemaji co nabidnout

        • a nejenom poslednich let FTL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit