Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák Tom se musí obracet v hrobě. :( To fakt museli takhle pohanit jeho jméno? Měli by se stydět. Prvních pár záběrů jsem si myslel, že je to joke.

    • Jack1947

      On to nedal k využití ? co některé jiné adaptace i když chápu že tohle je dost zahranou, Kdyby radši udělali něco s SPlinter cell ale ne takovou hrůzu.

    • Derp_1337

      Takhle to dopadá s většinou dědictví podobného typu. Jakmile původní autoř umře, tak se pak pozůstalá rodina pokusí vytřískat poslední korunu z jeho díla.


      I když pár dobrých herních/seriálových/filmových adaptací podle jeho předlohy se najde, takže to není zas až taková hrůza. Osobně jsem si dost oblíbil seriálového Jacka Ryana.

      • Jack1947

        Jo to mě ani moc nezajímá že se to vzdaluje knize, John Krasinski je parádní ! škoda jen že na třetí řadu se ještě chvíli počkáme.

  • DeathFish

    Ne... 😂

  • Grifus

    Tak toto se opravdu nepovedlo. I kdyby hratelnost byla nakonec dobra, tak ta michanice nekolika jejich her spolecne s kopirkou jinych to proste zabiji.

  • Kompost

    dnes uz fakt prilepia Clancyho meno na cokolvek...

    • omiklon

      Tom Clancy's Cereal!

      • Kompost

        nestras, normalne teraz cakam ze v lidlu na mna nieco take vyskoci :D

        • Jack1947

          V LIDLU to dost pochybuji 😛

  • Podle videa tam vidim asi opravdu slušný gunplay. Ale tím to končí, vším ostatním to pohřbili a vlastně furt nechápu, proč to má nálepku Tom Clancy... Vlastně "chápu", ale to jméno tam prostě být nemá...

  • Bohemund

    Bože ... to zas bude streamery protlačovaná sra*ka

    • RAMIUS89

      Vzal si mi to z úst. :D

  • Jack1947

    To bude hroznej odpad tohle to🤮

    ze zajímavosti se přihlásím do bety as zkusím aby to patřičně poblil !

    No moc se mi nelíbí budoucnost Ubisoftu, takže 1-2 hry za 2roky zbytek frytuplej ještě že jsou jiné společnosti co budou dělat Kampano online hry!

    Docela se těším až je to pořádně praští do obličeje. Uznají že to byla hovadina odzačátku 😀😉 možná na mobil na pc s tímhle ani nápad tfuj.

  • J.V.Stalin

    Ne, prostě ne... Stačilo vidět půlku traileru a vzdal jsem to.

  • Hidden

    Evidentne se snazi neco rychle spichnout za malo penez a svezt se na vlne a kdyz to nevyjde, tak to proste potichu odpiskaji. Z ukazek tam jsou assety z Division snad uplne vsude, k tomu prihodili par postav z jinych svych her, promichali, kratce povarili a tadaaa.... mame "novou" hru. Budu i celkem prekvapen, kdyz ta hra prezije rok a nejakym zazrakem si najde dostatecne velke publikum.

    • RAMIUS89

      Blbých ľudí a deciek čo budú vyhadzovať prachy rodičov za mikrotransakcie  sa vždy nájde hromada.

      • Jack1947

        Ne u Ubisoftu nicméně jestli tam bude COOP dalo by se pochybuji že tam bude jen multiplejer klání all the time to by nebylo o ničem.

        • RAMIUS89

          Ja mám len strach že toto bude v budúcnosti normálny trend a my si už dobré hry nezahrajeme.

          • Derp_1337

            Je velká šance, že to tak vskutku dopadne u AAA tvorby. Multiplayerové co-op hry se dobře "monetizují", takže to bude čím dám tím oblíbenější u velkých vydavatelů.

            Proto jsou tady menší (indie) vývojáři, kteří si tu kreativitu mohou dovolit. Stačí jenom trochu projevit zájem a vždycky se dá najít nějaká dobrá hra.

            • RAMIUS89

              Len aby sa nezačali opičiť. AAA hry idú príkladom a to je ten problém.

          • Jack1947

            Podle mě se spálí jak už jsem psal  a zase najedou na staré - kampan hry 🙂

            • Derp_1337

              Dosavadní praxe ukázala, že se v reálu moc nepoučí.

              Když se velké herní studio "spálí", tak pak si sice jejich marketingové oddělení "sype popel na hlavu" a tvrdí, jak moc se z toho poučili... ale to vůbec nijak nezabrání tomu, aby po nějaké době neudělali tu stejnou chybu. (tímto zdravím lidi z EA, Ubisoft, Bioware, atd.).

            • RAMIUS89

              Keď sa to stane tak aj do kostola začnem chodiť :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit