Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Tohle spíše vypadá že PES na fifu už nestačil tak radši zvolil FRytuplej hnus, tomuhle se nedá věštit nic moc dobrého... nakonec letitá Fifa bude super! Jen teda bez komentáře což je škoda.

    Doufejme že takhle zanikat další serie nebudou... byla by to škoda😐

  • Zifi

    Já letos zase hraju ML v PES 3. Za mě je to vrchol série. Překoná i PES 5 a 6. Technologicky je zaostalejší, ale každý zápas má neskutečný příběh. Od PES6 šla kvalita rapidně dolů. Současný PES 2021 má perfektní animace, fyziku a grafiku. Ovšem AI hra je naskriptovaná. Mám pocit, že v PES 3 má každý hráč nejen jedinečné statistiky, ale taky jedinečnou inteligenci. Když přihmouřím oko nad letitostí hry a užívám si kouzlo jedinečnosti každého zápasu. Užívám si tu cestu, když začínám s ´úplnými dřeváky v druhé divizi a každá střela na bránu je vyloženě výsledkem potu a krve. Budování týmu je neskutečná zábava, ale taky je to neskutečná dřina. Samozřejmě mluvím jen o obtížnosti Top player.  O tom to prostě je a naprosto tento trailer vystihuje tuhle úžasnou sportovní hru https://www.youtube.com/watch?v=n6joaYMwwDc  .Navíc miluju tu fotbalovou dobu kdy nebyl jen Ronaldo a Messi. Tenkrát bylo neskutečné množství jedinečných hráčů. Dnes jsou všichni na jedno brdo. Kdyby měl někdo zájem si to vyzkoušet, nasdílím, poradím.  můj profil

    úžasná recenze zde na games

    tipy 1.      tipy 2.

    A s Václavem Pecháčkem tentokrát plně souhlasím 

    • Zifi

      Bohužel když dnes velká část hráčů hodnotí míru realismu ve hře, tak hodnotí kvalitu obličejů a tetování.

    • Zifi

      Když odehraju zápas v PES 2021, tak prakticky po ukončení zápasu nevím, jaké padly góly. Protože jsou si vsechny zápasy podobné a góly taktéž. Ale zápasy v PES3 ve mě rezonují i několik dní. Mám v paměti 17 let starý zápas, když jsem hrál vyřazovací zápasy proti M. United v Lize Mistrů. První zápas doma jsem vyhrál 4:0 a byl to naprosto snový výsledek. Už jsem viděl postup. A na hejich hřišti jsem před koncem zápasu prohrával 4:0. Z nervozity jsem fauloval před šesnáctkou a z následujícího prímáku mi dal Gigs gól. Jen jsem strnule koukal co se děje a vůbec jsem neměl pocit, že AI podvádí. A takových zážitků mam celou řadu.

    • Zifi

      Zde ještě sestřih velmi pěkných gólů  https://www.youtube.com/watch?v=Cxxy2nGl7H8. Ale na nejvyšší obtížnost takové góly jen tak nedáte. V PES 3 hlavně nepadám moc stejných gólů

  • LessPh

    Tak jako zadarmo to zkusim, ale myslim si, ze to bude konec te lepsi fotbalove serie… jsem pametnik a prvni gamepady jsme s klukama rozsekali uz v PES 5:D

    • Ghost77

      No vidíš, já začinal u ISS Pro Evolution na PS1, gamepady ale nelítaly, byly moc drahý..

      • LessPh

        Tak pokud bysme meli zachazet jeste dal, tak mimo serii PES jsem hral Fifu 95 a uplne prvni NHL 93:D S tim gamepadem to bylo obrazne receno…

        A tyhle prvotni sportovni hry jsme hrali na klavesnici a joysticku znacky QuickShot s turbem:D

        • Když necháme spát osmibity, tak ještě před NHL 93 (který si rád zahraju v DOSBoxu dodnes...) se na PC mastilo Face Off!. K hokeji se sice blížilo jen vzdáleně, ale ve dvou u klávesnice mělo taky něco do sebe:)

          A ve FIFA 95 si pamatuju, že byla docela legrace s útočníkem stát při výkopu před brankářem...:D

          • LessPh

            Fifa 95 a hlavicky po vykopu myslis?:D To byly moje oblibene goly:D

            V NHL93 byla jina finta, hned jak si vyhral buli, tak drzet jen sipku dopredu, oba obranci te vzdycky minuli, a tesne pred brankarem nevystrelit, ale nahrat mu, tutovej goal vzdycky… takhle si mohl nastrilet kolik si chtel golu, cela akce trvala asi 3 sekundy a pak zase bule a zase tri sekundy na dalsi goal:D A na to jsme prisli jako maly kluci bez internetu a jinych informaci;-)

            • Přesně tak:D

              To ani není potřeba nikam jezdit, stačí tu nahrávku dát rovnou ze středového kruhu, stoprocentní to sice není, ale zase člověk uspoří dvě sekundy:)



              • LessPh

                Reakce na příspěvek:

                :DD tak treba to jeste nekdy vyzkousim:D

                • Zifi

                  Reakce na příspěvek:

                  To je přesně to co na sportovních hrách nesnáším. Někoho to baví, jak vidno

                  • Reakce na příspěvek:

                    Že tam takové "díry" jsou ještě neznamená, že je člověk musí využívat... ale chápu. Já jsem si však hru nejvíc užil bez nich a za zdaleka nejslabší mužstvo v nabídce.

  • Houdini

    "Když si představím, že bych si měl dokoupit německou ligu zvlášť, abych v kariéře za Manchester mohl potkat Bayern Mnichov v Lize mistrů, pokouší se o mě mdloby."

    Presne toto si myslím, že sa stane. Nie je problém potom integrovať "online only" a zároveň zakázať modifikácie. PES som hrával primárne kvôli single kariére, ale už posledné ročníky ako PES tak FIFA ma nechali chladným. Všetko to smeruje k hre ako k službe a dojeniu peňazí. Len som zvedaví, kto bude hrať ten online, ak to bude tak stabilné, ako je u PES zvykom. A nech nás Perun ochraňuje pred lootboxami ako vo FUT...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit