Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

    Descenta mám rád ....

    Jsou hry které bych si na Xboxu rád zahrál v Gamepassu ( Comanche ) a jsou hry co tam jsou , ale hrát se je nechystám ( Flight simulátor ) .

    Stejně jako Aquanox deep Descent  , tak i tohle by nemuselo za 400 Kč být špatné ...

  • cibrut

    Scr. 12 "možná nám přístroje ruší nečekaně silná sopečná aktivita" - aha, tak to jo :D. Nečekal jsem, že to bude celé laděné komediálně ;). A z některých screenů není úplně jasně, jestli je to ještě ta samá hra nebo jestli se tam připletly screeny třeba z nějakého nového Descenta apod.

    Vypadá to jako slušný kočkopes. Původní Commanche pro DOS přitom vypadaly na svou dobu moc pěkně.

  • Tak to nevypadá vůbec pěkně. Původní hry jsem měl hodně rád. Škoda, hezkou střílečku bych si dal rád, ale mise s dronama se mi od základu příčí, nevidím v tom nic zábavného. Modely vrtulníků jsou ošklivé a jejich modifikace se mi nelíbí. Můj názor může změnit akorát skvělá hratelnost, kterou z videí nelze určit. Takže někdy rád zkusím, pokud budou recenze alespoň obstojné.

  • ááá THQ Nordic – hard pass

    tenhle vydavatel má zvláštní talent zprasit každý studio co zaplatí k nepoznání. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit