Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Promiňte, ale neregeneruje Prayer od act2 companiona zdraví? Při beta testu jsem měl pocit, že právě těmto companionům trochu poměnili označení a aury oproti originálu..

    • jiri.svak

      Máte pravdu, popletl jsem to já, aura na regeneraci many se jmenuje Meditation, Prayer je vskutku léčení.

      Asi už jsem si příliš zvykl na stav hry v multiplayeru, kde runové slovo Insight (Ral+Tir+Tal+Sol) ve zbrani přidávalo auru Meditation, a protože takové runy bylo poměrně snadné získat, často taková zbraň skončila na mercovi, obzvláště na tom z druhého aktu :-) Díky, v článku to upravím.

  • Za žádnou :D Radši bych D4

  • up_er

    Super článek. Otázka ale spíš zní...jak si zahrát diablo 2 protože online prostě nejede. Blizzard mě opět dokázal nasrštvat. Single postava jsem taky zkoušel a pri druhým spuštění už tam vůbec není. 

    Edit. Online postava už taky zmizela. 

    Ano, můj litr se jim jistě hodí. Naposledy jsem koupil days one a chtěl to hrat hned na launch.

    Opravdu jsem hodně angry..

    • Werewius

      To jsme minimálně dva, protože ani mně nejede on-line postava, pouze off-line. A on-line byla smazaná (naštěstí jsem ji neexpil, protože se nešlo ani dostat do hry).

      Člověk by čekal, že jim bety pomůžou vyladit servery a připravit se na počáteční nápor, protze přeci jen museli vidět, kolik přišlo předobjednávek…

  • red.eagle.792197

    Škoda že v jednom patchi nerfli nebo lépe řečeno zprasili Nekromanta takže již namísto armády kostlivců se tam pižláte s pouhými pěti -šesti kostlivcama takže hrát za nekromanta je již nuda.

    • uher

      Tak on hlavně ten kdo u Necromancera používá kostlivce ho evidentně neumí hrát...

      • Nestačím se divit, kolik je tu odborníků na nekra 😂😂😂 

        Namaxovany summon skeleton + skeleton mastery s dalsimi +all skills,necro skills/summon skills dava kolem 14ti skeletonů + dalsich x revive potvor a runove slovo co dava auru fanatismus vycisti naproto vse vcetne uberů. 

        • goyim

          Hlavním zdrojem damage u Uberů jsou Revivové (Urdaři - protože crushing blow), kostlivci jsou jen do počtu. ;}

          • Crushing blow není damage, ale procentualni redukce hp. Něco jako static field. Udaři odvedou svou praci, ale dorazit ubery musí kostlivci + merc. 

        • uher

          A pak ses probudil...

          • Sam jsem na HC mel presne toho nekra ciste na ubery. Bylo to jedno z nejbezpecnejsich farmeni. Stat opodal v bezpečí, hazet decrepify a videt, jak to minioni rezou. 

    • To je fuk, proti bossům a na vyšších obtížnostech je poměrně neschopný. Za nekra se hraje primárně bonemancer nebo poisonmancer.

      • goyim

        Proti bossům je Summon Necro naprosto v pohodě, ale musíš mít a) Enigmu - teleportem stackneš všechny potvory do jednoho místa a využiješ tak damage všech, za b) Merca s crushing blow gearem a max rychlostí útoku - Infinity+Treachery+Guillaume's Face s IAS jewelem. Celkově 75% CB, 60% IAS. Stačí Decrepify (+Clay Golem na slow) a dá si bosse sám.

      • Přesně, necromancer byl první postava, co jsem zkoušel a Diablo mi vždycky prvním ohnivým kruhem sklidil všechny kostřičky a já zůstal s golemem sám, aspoň že ho bolel Iron Maiden.

  • goyim

    Meta je Cold Sorcka, protože prostě teleport a protože cold mastery snižuje resisty. Může hned farmit Mephista na Hell (zdroj 90% bis itemů) i s garbage gearem. Zbylých 10% se dá farmit v aktu 2 v Ancient Tunnels (nejvysší area level 85), kde jsou pomalý potvory a nikdo tam není immune cold. ;}

    • Zbysek01

      Mně se osvědčil Pindleskin :)

      • goyim

        Pindle je taky ok, akorát je občas imunní na cold. Nejefektivnější na Pindla je Berserk Barbar s Item Find skillem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit