Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    Kupujte, je to fakt skvělé. Za mě naprosto skvělý zážitek. 

  • Pořídil jsem na ps5 a je to tedy pro mě jedno z největších herních zklamání poslední doby. S tím, jak byla hra dobře hodnocena. 

    Nejprve me překvapilo, jak velká část jsou jenom videa, kde člověk nemá žádnou možnost volby směřování nebo aspoň dialogové možnosti. Už to není ani interaktivní film, ale prostě jenom film. A navíc ještě špatný, viz další bod. 

    Za druhé ten příběh je naprosto narvany nudnymi klišé snad ze všech beckovych akčních filmů a her. Postavy jsou nesympaticke a chovají se budto naprosto neodpovidajicne situaci, kdyz mají výrazy a gesta jak osmileté děti a nebo zase jenom opakuji klisovite výkřiky o zničení zlounů nebo ovládnutí celé země, podle toho, na které straně jsou. 

    Takže zbývaji už jenom souboje, které nejsou špatné, ale taky nic z čeho by si člověk sednul na zadek. 

    • Derp_1337

      Jak tady někdo poznamenal, sto lidí, sto chutí. Z tvých stížností to vypadá jako kdyby jsi poprvé hrál nějaké JRPG.

      Takové věci tam jsou prostě běžné a lidi to berou jako součást žánru a dokážou si to vychutnat.


      Jinak předpokládám, že ta stížnost na "opakujicí se klišovité výkřiky o zničení zlounů nebo ovládnutí země" je nadsázka. Ještě jsem totiž nezažil hru, která by měla naprosto originální a vůbec se neopakující hlášky pro souboje s generickými nepřáteli. Jestli to myslíš vážně, tak to kritizuješ většinu herní produkce. Během soubojů s řadovými nepřáteli je buď ticho (a slyšíš jenom zbraně) a nebo uslyšíš generické hlášky (ať už od hlavní postavy, spojenců a nebo nepřátel). Zatím nikdo nic jiného nevymyslel.

    • Fakt sto lidi, sto chuti, me napr. ty  gesta prisly naprosto skvele, i kdyz to samozrejme neni uplne prirozene, do te hry mi to sedlo a v kombinaci se skvelym dabingem jsem asi sympatictrjsi postavy ve hre nepotkal.

  • LessPh

    Epic a 70 EUR, ne diky ;-) Pockam na Steam a snad i s nejakou launch slevou, jak byva dobrym zvykem ;-)

  • KOOLCOO

    Epic Store Exclusive ? XD

    Ano jiste, protoze Square je malicka firma ktera nuntne potrebuje Timovy penize XD

    Nastesti alespon God of War4 vyjde i na Steamu XD

    • Carnage666

      No jasný a ještě za 70 euro 😀.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit