Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Syberia nic?

  • RAMIUS89

    Starfield ma fakt zaujíma. Svet niečo ako v seriály Firefly.

  • A pro mne je zas nejčekávanější hrou eFootball2022

    • Derp_1337

      Haha

      Dobrý vtip.

      • omiklon

        Haha 🙂 já teda čekám s čím vyrukují ve verzi 1.0

        Jako casuální čutálista, co hrál do zbláznění ISS/PES pro první dva plejáky, budu rád za slušný f2p fotbálek.

  • 0011

    Pokémon Arceus nikdo neprosadil? Kupte Vaškovi konečně Switch. Osobně se nejvíc těším na pokračování Astral Chain, které určitě vzniká ale víme zatím kulový. Botw 2 si myslím že odloží, stejně jako spoustu dalších her z vašeho seznamu

    • Derp_1337

      Jo, pokračování Astral Chain bych si taky nechal líbit 😉

      • 0011

        Tak to snad každý kdo jí hrál. Nebudu psát spoiler ale z konce i když je sám o sobě uspokojivý jsem měl dojem že s pokračováním počítají sami PG, záleží jenom na Nintendu, ale jak jsem psal myslím že to kuchtí ale ještě to není prezentovatelné.

  • Ve výčtu mi třeba schází Ghostwire: Tokyo

  • ziadna z uvedenych hier ma nezaujala, pre mna najocakavanejsia hra bude TDU: Solar Crown

    • Corvus

      Jo, všechno to jsou naprosté průjmy... pane bože...

      • Maxianimal

        Á, Korvus dodnes nechápe, že ne všichni mají stejný vkus. A i když to lidé napíšou slušně, bez invektivů, tak Korvus , věrný svému jménu, mluví o průjmech. Hezká projekce.

        • Derp_1337

          Podle mě to Corvus myslel sarkasticky.

          To je problém se sarkasmem v psaném textu. Chybí nonverbální známky konverzace z kterých by normálně člověk vyvodil, jestli se jedná o sarkasmus.

          • Maxianimal

            Samozřejmě, že to myslel sarkasticky.

          • RAMIUS89

            Ja to riešim úvodzovkami.

            • Derp_1337

              A nebo mezinárodně uznávané znamení sarkasmu, které napíšete na konec textu: /s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit