Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gio1

    Jo tak nějak se vším souhlas. A ještě dodám, že největší průšvih na diskusích s dezinformovanymi je to, že se z těch dezinformovanych nakonec stali informovani a z informovaných se stali dezinformovani. Takže je otázka jestli diskuse informovaneho redaktora s dezinformovanymi nebyla nakonec jedna velka dezinformace. 😀

    • Derp_1337

      Trololol

  • unicz

    Jsem rád, že nejsem jediný, kdo si dovolí (i za cenu málem lynče) kritizovat Halo.

    Jinak radost dělaly spíše Áčkové hry, to je pravda, It takes two, Kena, co ukazuje Sterakdary apod.

    Z HW se dalo loni koupit prakticky jen flash, SSD a RAM upgrade.

    A hezky se zpřístupnily kvalitní OLED TV🙂

    • MalyZeli

      Nové Halo je směšné. Jestli takové kvality dosáhnou i nově pořízené IPny, tak bych se vůbec nebál o Sony i kdyby Microsoft ztratil veškerý rozum a ze všeho udělal Xbox/PC exkluzivity.

    • uher

      Bach na to. Na Halo se nesahá. Za chvíli přiběhne Sierra117 a vysvětlí ti to 😀

      • Sierra117

        Už jsem tu ! :)

        • uher

          Tak trhej!

          • Sierra117

            Ale prd. Munici jsem si vystřílel posledně. Jsem pro klid zbraní!

  • patr

    vysiel Age of Empires 4..  po dlhych rokoch si zahrat poctivu a remeselne s citom sracovanu strategiu je parada  Niesi ruseny 4mi spoluhracmi ktori nespolupracuju podla predstav ako v Dota2, Battleroyale a Battlefield hrach.  Cely ten masovy multiplayer niekedy unavuje.  


    Spoliehas sa len na seba a svoje rozhodnutia, sledujes strategie supera, vychytavas chyby a po kuskoch sa zlepsujes.  Ozivenie RTS bolo podla mna vyznamne pre rok 2021

    • unicz

      Tak všichni před tím byli uspokojení AOE2DE, AOE4 je v podstatě spíše "map pack"....

      Na poli RTS je jednoznačné zklamání z neexistence Cities:Skyline s napravenými principy a adekvátním engine, komunitní pseudo DLC jsou fakt jen vata.

      Ještě, že nám krásně zraje Anno a Transport Fewer.

  • LessPh

    Adam se svym pohledem na svet nezklamal :D

    • tuco

      Osobne, ruzny uvahy a pohledy ctu radsi jak recenze. 

      • unicz

        A proto Level 😉

  • jack

    Udělali byste článek o současném stavu cloud/stremovaném gamingu? Porovnání služeb, jejich kvality (Stadia, GeForce Now, Steam Remote Play, Xbox Cloud Gaming atd.).

    Třeba by mě zajímalo, jak funguje ukládání hry, když se zruší subscription, situace, když najednou hru ze své nabídky vyřadí atd. 

    Díky

    • MalyZeli

      Stadia umírá, zrušili se plánované studia na vývoj her, Google to zahodí brzo. nVidia prej funguje velice dobře, ale nezkoušel jsem.


      • LessPh

        Ja to zkousel pred 2 lety.. a bezelo to super, jen tech her tam moc nebylo, protoze nenazrani distributori zakazali nvidii zpristupneni her zadarmo :D Takze z mych 600 her na steamu jsem jich tam videl jen hrstku...

        • risa2000

          Myslíš zpřístupnění těch her, které jsi si už jednou koupil, zadarmo? ;)

          • LessPh

            Nerozumim, proste vydavatele her, ktery mam na steamu, zakazali nvidii streamovat jejich tituly... to je cely ;-)

    • LessPh

      Ted je nejaky srovnavaci video na Digital Foundry, nevidel jsem to, ale kvalita jejich videii je hvezdna, takze nebudes zklamanej a dostanes vsechny informace za 20 minut.

  • iSpirit

    naopak. Loňský her vůbec nebyl špatný. V rámci AA her byl naopak vynikající. Doporučuji si rozšířit obzory a nekonzumovat jen velké AAA hry.

    • Nahoď nějaké příklady. Prosím, prosím

      (to nemá být hejt, chci nějaké tipy na pecky co mi unikly)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit