Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Docela by mě zajímalo, co by na tuhle hru řekl Dan Vávra.

  • Ok, přesvědčili jste mě. Zakoupeno a stahuju :D

  • vynikajuco napisany clanok, vdaka autorovi :)

  • triptich

    toto mi sadlo do nálady. skvelo napísané. ďakujem za pobavenie a predstavenie hry.

  • Fajn hra, líbí se mi že to je takovej casual Life is Feudal, ale strašně mi tam chybí co-op. Dát to ve více lidech by bylo bombový.

    • nightborne

      No, přesně proto jsem se vůbec do Medieval Dynasty v první řadě pustil - hrozně mi chyběl Feudal. A ačkoliv terraforming a crafting se systémem kvality z Feudala pořád podle mýho názoru nepřekonalo prostě nic, hra rozhodně nezklamala =).

      • Mě taky chybí, ten pocit kdy se vracíš na rodnou hroudu a už z dálky vidíš stromy co jsi loni zasadil, cestu co jsi vydláždil, zídku na které  grindíš artisana, vidíš že se kouří z pece, že jsi to místo a tu krajinu fakt nějak změnil, to se moc ve hrách nevidí. A všechno to má hodnotu toho neúprosnýho množství času co do toho člověk nacpe. A do toho po tísící jedou Greensleeves, ale vlastně je to v pohodě :D 

        • nightborne

          Přesně, tohle Feudal uměl naprosto neskutečně. Čert vem, že to byl naprosto na hlavu padlej grind a dvoumetrovou plošinku si rovnal dva dny, ono to k tomu prostě tak nějak sedělo, a ten pocit domova uprostřed divočiny a ponoření do atmosféry v takový síle fakt jinde nepamatuju.

          Valheim byl docela blízko. Medieval Dynasty je taky dost blízko, to ne že ne. Ale neni to přímo ono. 


  • Hidden

    Medieval Dynasty je hra, ktera ma sve chyby a problemy, ale i presto dokaze neuveritelne pohltit. Rozhodne doporucuju vsem budovatelum, kteri nechteji na vse koukat jen shora a bozi rukou stavet, ale zazit si vse tak nejak "na vlastni kuzi". :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit