Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z nějakého důvodu podobným hrám říkám "princovky". Nejspíš je to kvůli mé oblíbené trilogii PoP, nicméně toto dílo se staví opravdu na vyšší úroveň her, ve kterých hrají prim pohybové dovednosti. Recenze adekvátní, jen na jednu věc. Autor píše, že hudba je spíše nevýrazná. Zde velmi a silně nesouhlasím. Hudba je výtečná a dokonale vyladěná na míru produktu. To hlavní je jednak práce s různými tématy/motivy, které báječně sedí v různých prostředích. Druhá a ještě dotaženější je práce s gradací. Autoři hry si dokázali poradit s dynamickými proměnami a přechody hudby z režimu klid-boj a obráceně. Jakmile začne boj, rytmus započne a sílí, graduje a pak, se sražením posledního nepřítele k zemi s gongem ustane. Vše je skvěle načasované a přesné. Soundtrack je fenomenální a dá se poslouchat samostatně, v buse, metru, při workoutu, ve fitku. OST je zkrátka parádní "nakopávač".

  • Já bych konečně uvítal bojovku, bez zbytečných efektů při ůderech, kopancích atd. Tyhle nejen asijské bojovky jsou jimi přesicené až se z toho jednomu dělá spatně. 

  • Pustil jsem si nějaký gameplay a zamáčkl slzu vzpomínky na Jade empire. Na ten klenot vzpomínám dodnes... tehdy jsem snad z otočky i vykonával potřebu. Já do toho asi půjdu...

  • Corvus

    Na podruhé jsem se dostal k prvnímu bossovi z tabule a smrt. Je to paráda a bez znalosti komb a všeho, co se dá použít, je to fakt dost obtížné. Šel jsem se uklidnit k sázení a objevování květin v Strange Horticulture. Jsem rád, že jsem to zkusil, ale nervy si pošetřím na konec února, čili na Elden Ring :-)

    • Morraw

      Já teď umřel u druhého bosse a říkám si, zajímavá hra 😀

      To bude dnes dlouhý večer

      • Corvus

        Jako jo, je to fakt povedený. I ta stylizace je vážně pěkná. A člověk má pocit, že to bojové umění fakt musí zvládat. Na té paletě pohybů asi strávili HODNĚ času.

  • Za tím hodnocením mi něco nesedí. 

    Recenze plná chvály, nakonec pouze drobné 2 výtky (křivka obtížnosti a délka), přičemž mi ani jedna nepřijde jako opravdový problém. 

    A výsledkem je 8/10? Čekal bych nejhůře 9/10.


    Je tam ještě nějaký problém? Možná je to jen tím, že malé hře se těžko dává plné hodnocení?

    • Spouste her se vicemene neda nic moc vytknout, ale plne hodnoceni si rozhodne nezaslouzi...jinak tady desitky dostava kdejaka indie ,,zalezitost,,

  • uher

    Za chvíli je tady dworkin a jeho sáhodlouhé projevy o easy obtížnosti 😀

    • Tam to svým dotazem zahnat nechci, akorát jsem myslel, že to bude spíš mladá postava = Sekiro, stará postava (=lama) = oddechová bojovka :).

  • Měl jsem z preview dojem, že prohra / stárnutí postavy = postup směrem k lehké obtížnosti. To tedy úplně neplatí?

    Hodně mě tahle hra zajímala, ale jestli mě první oponent vyklepe od kolébky po rakev, tak to nebude mít úplně smysl :D.

    • nightborne

      Stres netřeba, ta hra rozhodně neni nějak vyloženě nemožně extra brutálně těžká, pokud to nehraješ jako první akční hru v životě - spíš zpočátku prostě trochu překvapí. Než člověk přijde, jak na to, pak už je to vlastně celkem v pohodě =).

      První oponent to celkem určitě neudělá, leda bys odešel afk =D

      • No, v Sekiru to tak krátce po začátku dopadlo, nějak nebyla ta trpělivost k učení, asi :D.

  • Ahoj, jak je s hraním na klávesnici? Dá se, nebo je to peklo? 

    • LessPh

      Prosim te, porid si uz ovladac, je to pecka, pak budeme ve Wildlands uz dva looseri, kteri se nedokazou trefit :D Tyhle hry bez ovladace nejde pohldene hrat, to je jako hrat Forzu Horizon nebo Fifu na klavesnici, proste nemozny..

    • nightborne

      Dá se, ale je to jak hrát, já nevim, Tekkena na klávesnici. Ne, že by to vyloženě nešlo - a je to samozřejmě taky dost o zvyku - ale pokud máš ovladač, volil bych spíš ten.

  • Může někdo srovnat obtížnost s Dead Cells nebo Hades? Už těma jsem se ze startu obtížně prokousaval.. ale fakt bych si tohle chtěl zkusit

    • nightborne

      Řek bych víceméně srovnatelný, jestli si dal Dead Cells, dáš aj Sifu =).

      • No dal.. ale trvalo to rok :) ok díky půjdu do toho

        • radim.zaty

          Pokud to "dal" znamená, že jsi dotáhl 5 cells run, tak pro tebe bude Sifu pohodička :)

          • nightborne

            5 cells je pro mentály, já měl teda fest co dělat se 2 cell runem =D

            • Gulivera84

              Ja dead cell miluju, ale nejsem schopnej dat vic jak jednu "bunku"   😐

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit