Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jevo83

    Moderny pristup k vyvoju a vydavaniu hier

    1. 2022 Oznamenie, ze o rok nieco oznamime

    2. 2023 Presiel rok, oznamujeme vyvoj SuperRoyal RPG, predpokladany datum vydania 2027

    3. 2025 E3 prve zabery z hry, 25 oceneni za najlepsie RPG 

    4. 2026 odisiel sef vyvoja, restart projektu

    5. 2028 E3 zabery zo skoro hotovej hry, early access

    6. 2030 hra vychadza v rozbitom stave, marketing zhltol trojnasobok nakladov na samotny vyvoj, koncept je zastaraly

    7. 2031 vychadza patch, ktory hru dostava do hratelneho stavu

    • celoush

      Hahaha... ne :)

    • uher

      Jo, úplnej Cyberpunk 😂

  • At to vydají v Early access. Vyberou hromadu peněz, idealisti a fanboys budou nadšení, že si můžou zahrát hodinu příběhu a vývojáři získají tunu času nekonkretnimi vyjádřeními jako z císařova pekaře o výrobě elixiru mladí... snad týden... snad den... snad osm let.

  • KrPa

    skoda, jednicka byla dobra, pak nechapu tu nenavazujici 2 a 3 takovy derivat rpg s mmo, proste hnus

    • skaven

      ja som si v case, ked jednicka vysla, buchal hlavou o stenu.(nie naozaj)

      tie kecy, duchovny nastupca BG, a pod. A dostali sme namiesto 6 postav 4, kuzla osekane na kost, jednoduche dialogy a prvykrat trposov bez brady.


      • celoush

        To je fakt někde napsáno, že v každém fantasy světě musí mít trpaslíci vousy? Chudák Šmudla.

        • skaven

          ano, je to kánon. Cela zapadna fantasy je na tom postavena. Pravdepodobne nikto nenapisal roman, alebo nevytvoril svet, kde by trpaslici neboli schopni vrazdit za urazku svojich brad. Co zostane trpaslikovi, ked mu zoberies bradu?

          A Šmudla bol v rozpravke, nie vo fantasy (v podstate  ti trpaslici v rozpravke mali byt ludia, celozivotne pracujuci v baniach, bez pristupu k poriadnej strave, preto boli zakrpateni )

          • A pokud si dobre vzpominam, tehdy v Origins to chteli cele trosku zamichat. Nemluve o tom ze krom toho jednoho v podstate neexistuje v celem lore trpaslik co by nemel vousy.

            Ikdyz, kdyz nad tim premyslim, tak vlastne Varric. Ktery o svoji vlastni rodine rekl... jak to bylo, neco s pijavicema co by ho rady za spoustu veci zabily? Jo, tak nejak to myslim bylo.

      • Jestli v Origins jsou "jednoduche dialogy" tak si OPRAVDU potrebuju doplnit vzdelani...

        A jestli trpaslikem bez vousu (?) je myslen Sandal, no tak konkretne u nej je zrovna "on je tak trochu jinej" docela dulezita cast cele jeho postavy, tak nevim.

        • skaven

          ano, pozrel som si na osviezenie videa z hry.

          vacsinou mas na vyber 3 kratke veticky odpovedi, kde nevyberas co ma postava povedat, ale akym smerom sa pusti rozhovor.

          Vsetci trpaslici mali len take brady, ako dnesni barberi(popripade baristi), maximalne im zakryli krky.

          • Nepletes si to s dvojkou nebo Inkvizici?

            Origins melo jeste nemou hlavni postavu, tzn. vybiras presne to co reknes.

            A jak sem rekl. "Sandal je tak trochu jinej" je dobry zpusob jak shrnout celou jeho postavu. Bodahn ti to rekne, kdyz budes chvili poslouchat.

            A ne, pamatuju si to velice dobre, protoze sem to naposled dohral lehce po Vanocich.

            • skaven

              nie nie, hod si do youtube dragons age origin, vyberas z moznosti 1-3, kde su len kratke vety. Dvojku som nehral a trojku som po 2 hodinach znechutene vymazal.

    • Dvojka sice měla hodně problémů, ale eště sem měl pocit, že hraju hru ze stejného světa jako jednička. Až u trojky sem měl dojem, že hraju něco mimo, snad reboot nebo nějakou fanfikci :).

  • FansLunacy

    Pro mě DA skončil jedničkou... Nuff said

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit