Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZOLLINO

    no ja nevim, skousel sem to s kamaratkou. ja mys+klavesnice ona gamepad, ale ta kamera si na tom gamepadu delala co chtela... nemate ten pocit? nebo sem neco spatne nastavil? (default vsechno)

  • Je to hezký, ale NENÍ ČESKY a nejde ovládat myší!!! 

    • Omluva, jde ovládat myší :-). 

  • Tohle je přesně hra která by měla mít českou lokalizaci

  • jack

    Těším se, že to s dětmi dáme a projdeme jako sérii HP.

    • LessPh

      Jak mas stary deti? Ja 4 a 6, ale gamepad zatim nedavaj, zkousime ted Raymana, ale je to za trest, ono je to uprimne dost obtizny i pro me ;-)

      • celoush

        Já původní sérii epizod 1-6 hrál se synem v jeho šesti letech a celkem to dával. Byly momenty, kdy to nešlo, tak jsem mu pomohl, ale nebylo jich tolik. Za mne je to furt ideální rozjezdová hra, kterou si můžete užít spolu a to cením.

        • LessPh

          My pred rokem zkouseli nejakyho Lego Pottera a jeste to bylo moc, hlavne orientace v prostoru, ale asi tomu dame letos sanci, jen ctyr-letej bude rvat, ze chce taky, tak si zase uziju :D

      • To jsem měl podobně. S osmiletým synovcem jsme hráli Ori and the Blind Forest a náročnější pasáže nezvládal, ani když jsem mu radil. Ale chápu, je to dost náročná hra, se kterou jsem na první pokus měl sám velké problémy. Taky asi neměl dostatečnou motivaci, když mi vždycky mohl předat ovladač, abych to odehrál za něj.

        Nicméně, Ori i Rayman jsou dost těžké hry, ale LEGO hry bývají snadné a nepenalizují smrt postavy. Navíc se dají hrát ve dvou, což v případě jednoho zkušeného hráče obtížnost tomu druhému ještě sníží. Tedy, pokud děcko udrží ovladač, není čeho se bát.

        • LessPh

          Jako Ori je hardcore, my to zkouseli, ja hral a deti se divaly ale jak porad neco remcaly a fandily, tak jsem se nemohl soustredit a po 20 minutach to vzdal :D

      • honcka

        Pro menší děti (mysím to 6 letý, to 4 letý je fakt ještě malý) je dobrý Unravel, kde je přes obtížnější pasáže můžete protáhnout

        • LessPh

          Unravel je fakt dobrej tip, to me vubec nenapadlo, zkusime ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit