Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa

    DA mam nekolik dohrane oba dily, 3. porad ne a ne chytnout. Otevreny prazny svet? Co to ma jako byt? Nutny multak? ME u me konci 3. dilem. Bioware poslednich deset let nejak nechyta dech a dodava jen prumerne a podprumerne hry. Jeste ze mame Lariany a Obsidian.

    • skaven

      nezabudni na Owlcat Games


      • KrPa

        tak indie studii, co delaji cRPG je povice, i kdyz citaji zatim jen kusovky her

        • skaven

          vies o nejakych podobne dobrych ako Pathfinder?

          btw mne pride Larian precenovany...Divinity 2 som skusal viackrat a nebavilo, a ked sem tam nadabim na youtube na videa  z BG3 tak s velkou pompou predstavuju veci, ktore uz boli v BG2 (druid, barbar...) atd


          • VereWolf271

            Za oba Pathfindery bych dal také ruku do ohně. 

          • KrPa

            ja se setkal s Lariany v roce 2005 a jako fanousek Gothicu a DaD her jsem si je docela zamiloval, DOS2 je zatim to nejlepsi, co vydali (patri mezi moje top3 rpg)

            BG3 vypustili do EA pochopitelne, poctem lidi ve studiu jsou takova vetsi indie spolecnost a nefinancuje je nikdo externe, 2x uz se dostali na pokraj bankrotu a 2x se z toho vyhrabali sami, takze ten EA je financuje, za ty videa jsem rad, ze se delaji, jen pokracuji v tom, co slibili na kickstarteru a vsechny veci z BG tim i predstavuji nove generaci hracu RPG

            ty rpg (stare i nove, i tahove):

            Disco Elysium, Solasta: Crown of the Magister, Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG, The Outer Worlds serie, GreedFall, ATOM RPG: Post-apocalyptic indie game, Wasteland serie, King Arthur: Knight's Tale, Ruined King: A League of Legends Story, Black Geyser: Couriers of Darkness, The Waylanders, Torment: Tides of Numenera, Tyranny, Pillars of Eternity serie, Elex, Shadowrun serie

            • skaven

              Dik za zoznam, o niektorych som nepocul.

              • tuco

                Reakce na příspěvek:

                ano, jak se zda, KrPa zna mapu.  

    • Hmm, no, nutno rict ze sem onehda hral jednicku, a nejak se mi nechtela hrat dvojka (kvuli hernim mechanikam, jednicka byla takova hezky takticka, ve dvojce mi to prijde jako mlaticka, nemuzu se toho pocitu zbavit, at se snazim co to jde) ani trojka (mechanikama sice lepsi, ale... zase se to nevyrovna jednicce)

      Nastesti vim na jistotu ze dalsich par let mi jednicka pojede (byt moderni PC se stale sekaji pri finale, protoze ta hra proste nevi co ma delat se vsi tou vypocetni kapacitou) a dal... Snad udelaji remake - na remaster to podle slov puvodnich tvurcu nepujde, engine pry drzi pospolu zvykackama a lepici paskou - ktery si zachova identitu hry.

      U ME:LE se jim to povedlo, ale to byl jen remaster, tak kdo vi.

      • tuco

        Presne jak pises. Origins se sice dalo hrat s ovladacem, i kdyz pouze na konzoli, ale porad to bylo takticky RPG inspirovany BG. Dvojka uz je na ovladac delana. No a v Inqusition se sice poucili z dvojky, nicmene uz necili primarne na fanousky BG, potazmo taktickych RPG. Asi tech fanousku taktiky proste neni dost.

        ---

        poznamka pod carou

        Kliknul jsem na ten blog a po odchodu game director/a Christian Dailey to ted dela Corinne Busche 

        ponecham bez komentare

        • Oh. Oh...

          Nejake poznamky nahore, kaslat na to... Ale... zkusenosti z The Sims, a predtim nejaci Simpsoni a... Nerf? Co TO je?

          Origins zustava. Origins nikam neodchazi. To je nase jistota.

          • tuco

            Ano to jsem mel na mysli. napr pro Pillars of Eternity byl game director Josh Sawyer. u neho, vzhledem k pracovni minulosti bych urcitou duveru mel, respektive bych ocekaval urcitou ne kvalitu (i kdyz taky), ale ucitej smer, urcitou podobu, urcitou vizi. jak od rezisera filmu se da neco ocekavat. nic proti Corinne Busche, treba je fajn a hra bude dobra, ale ja v ni duveru vzhledem k pracovni historii proste nemam.

            ---

            Origins jsem si (neptej se proc) nedavno koupil znovu v kompletni edici a porad je to dobra hra u ktere se bavim. a to jsem v ni nahral 100s hodin kdyz vysla, vcetne solo pruchodu (wierd flex) na Nightmare s 2H warrior. 

            • Nightmare jeste solo bych si netrouf... Ja mam takovou oblibenou kombinaci mestska elfka, rogue, dve zbrane.

              Vlastne hraju jeden a ten samy oblibeny pribeh porad dokola, ale co, kdyz me to bavi...

              • tuco

                Reakce na příspěvek:

                jednou jsem si takhle udelal Drizzt/a, postavenyho kolem valecnika s DEX do kteryho se snad jiz v pulce hry nemohl nikdo trefit.  jen toho pardala jsem nemel. 

                to v Pathfinder: Wrath of the Righteous  se de postavit takovej Ranger. na lvl 4 dostane pardala a jako Ranger si muze vybirat ze schopnosti i kdyz na ne nema potrebny staty, tak ho mam na silu STR a featy dve zbrane, vylepseny a jeste vylepseny. PF vsak  ma na rozdil od Origins podelany crits, RNG, takze to nejde udelat tak aby ho nikdo netrefil . Drizzt ma ale critical range na scimitars 15-20 na lvl 9, takze rychle zabit a po ptakach. promin, cool story. 

                vypada to, ze bychom se na Origins shodli :) 

  • MalyZeli

    Tvrdí bioware, tak to sem fakt v klidu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit