Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • johnnycashcz

    konečně článek bez politiky a čiště o hrách! chválim 😀 jsem vlastníkem PS kolekce od 1 do 4 a vše funkční, nedávno jsem hrál na dvojce gran tourismo a člověk zjistí, jak ta doba letí.. nicméně PS2 je stále hratelná i přes tu starší grafiku! což se nedá říct o PS1 tam už je to opravdu (bohužel) archaický...

  • Ahoj, Pavel chce vic lásky, pro tyhle články!! Pište komenty! Bezva čtení, díky! :) Moje první PC byla 386, nebo tak něco a na konzoli jsem poprvé hrál u kamaráda nějaký GTA. Dobrý časy. Nesmrtelný je pro mě 3DS, na tom hraju i dnes, má to svoje kouzlo.

    edit: sorry, ty clank jsou "DIVOKÉ DEVADESÁTKY" 

  • Skvelý článok Pavle! 🙂

    Pobavil ma a tiež som zaspomínal na časy dávno minulé - vianoce 1992, kedy som dostal môj prvý _počítač_ Amiga 600 a prvé hry na nej po fascinácii Workbenchom zapnuté boli Turrican 2, International Karate Plus, Lotus Turbo Challenge 2 alebo The First Samurai.

    600-vku o pár rokov neskôr vystriedala vysnívaná 1200  s  2MB grafickej + 4MB rozšírenej operačnej RAM a s AGA grafickým chipsetom poznajúcim 256 farieb z palety 16 miliónov, do ktorej som za nekresťanské peniaze dokúpil 420MB HDD a neskôr aj nové CPU Motorola 68060 a zvýšil tak taktovaciu frekvenciu z pôvodných 7MHz na závratných 50MHz - to bol výkon!

    A úžasné hry ako Perihelion, Gunship2000, Flashback, Chaos Engine, Stardust, Cannon Fodder, Benefactor alebo Dune 2, fúúú, to boli časy...

    Spomína si niekto ešte nejaký veterán na Amigu a tieto hry? 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit