Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Izmæl

    Propojení světů beru jako skvělý rozhodnutí. V Control mi udělal přídavek AWE velkou radost a pro opravdového hráče, který si na hrách užívá všechno, byla tohle krásná třešnička na dortu už takhle skvělého Control.

    Něco jako když se dozvíte, že Pulp Fiction se odehrává ve stejném univerzu jako Inglourious Basterds. Tyhle malý detaily, víte? 

    • pak to dopada asi jako kdyz pejsek a kocicka varili dort. viz treba priserne Marvel universum, kde spolu spojili vsechny superhrdiny. PS: nejsem fanouskem Marvelu ani komiksove vlny v cinematografii, ktera od cca 2005 zmrsila Hollywood

  • Grifus

    Já se hrozně těším. Konečně pokračování příběhu co bylo s Alanem dál.

     Navázáni na světy mi asi úplně nesedí, byla to taková nostalgicko-vtipná vložka v Control ale jinak bych to do sebe nepatlal. 

    • souhlas, to navázání na svět Control mi vadí. Alan Wake byla skvělá hra,  protože mi přišlo jakobych hrál nějakou dobrou povídku od S. Kinga. Hratelnost byla pouze OK, hororové to moc nebylo, ale příběh a atmosféra byly výborné. No, necháme se překvapit.

      • Mikek

        Presne. Alan me fakt bavil hrat. Control me fakt nebavil. Takze propojeni techto svetu moc pozitivne nevnimam 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit