Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulika

    Hry od Bethesdy miluji. Právě znovu hraju Skyrim. Jsem zvědav, zda SF půjde na SteamDeck, jak po stránce licenční, tak výkonnostní. Myslím, že to MS zatrhne a bude jen exklusivka pro Xbox. Uvidíme. Doufám, že ta herní doba bude aspoň dvojnásobná, než uvádíte. Nač pak takový velký vesmír? Možná příprava pro DLC?

    • Na PC to bude určitě, MS nemá exkluzivity jen na Xbox. Steam Deck bude otázkou spíš výkonostní. Hry vydané pod Xbox Game Studios na Linuxu respektive Steam Decku běhají v pohodě. Zrovna mám na Decku rozehraráno Ori and the Will of the Wisps. Samozřejmě nemůžu vyloučit, že tam nezabudují nějakou vychytávku, kvůli které to nepůjde, ale nepřipadá mi to pravděpodobné.

      A nač tak velký vesmír? Mně se to líbí už jen kvůli atmosféře a pocitu, že je to velké, protože vesmír je velký. Třeba Skyrim mi velký nepřišel (mapu přeběhneš za deset minut) a to mi trochu narušovalo atmosféru. Nikdo nejspíš nebude procházet všechny lokace. Určitě se taky budou opakovat procedurálně poskládané věci. Nepředpokládám, že to bude dokonalé. Pokud to ale odfláknou a většina planet bude fungovat jen jako obchod nebo základna nepřátel k vystřílení, tak mě to moc nepotěší.

      • tomekbobek

        Možná se budou některé lokace generovat, až jakmile dostaneš quest, ale to je jen má spekulace. Jestli do toho někdo zabředával více. Rád budu poučen.

      • Možná tak velký vesmír vytvořili také jako potenciální hřiště pro moddery. 

        • tomekbobek

          A dlc :)

  • Jevo83

    Toto je clanok, ci platena inzercia?😂

    • Thanquol

      Jakože by měli dostat peníze? Bereš vidle? Ja beru pochodeň. 

    • Ja sa naopak článku veľmi teším lebo je o tej hre ticho a takto nemusím nikde hľadať co sa deje vlastne

    • ales.smutny

      Šokující, píšeme o očekávané hře! A není to poprvé... :))
      https://games.tiscali.cz/tag/vse-co-vime-o

      • Jevo83

        To samozrejme sokujuce nie je, ale je to taky skor marketingovy format....ale mozno som konzervativny a cakam uz skor len postupnost Novinky -> Preview -> Review.

        V kazdom pripade, pokial by to bola nejaka nova rubrika tak ok, ved informacie su vzdy prakticke, ked su pohromade. Ale teraz pozeram ze vlastne asi je, len som si to neuvedomil....

        Holt, moja chyba, ospravedlnujem sa 😁

        • ZOLLINO

          co si nepamatas Score, Level? taketo clanky tam boli uplne bezne a som rad ze games.cz sa vracia k roznym netradicnym temam, formatom. 

        • ales.smutny

          Právě, my jsme to začali dělat, protože o tyhle souhrny je docela zájem, jednoduše sumarizovat dostupné informace pro ty, kteří nečtou herní novinky každý den :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit