Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocekavam opet megapruser. 30FPS na xboxu je naprostej vysmech a o necem to vypovida... HROZIM SE CO PRIJDE :D

  • Duncan66

    Zajimala by me anketa, jak moc dulezite je pro hrace moznost si upravit vzhled vlastni postavy, jak moc jim to zlepsuje hratelnost atp.

    Mi osobne je to celkem sumak, nemam problem hrat s preddefinovanymi postavami a uz vubec nemam problem s hrami, kde ta moznost vlastne vubec neni a hrdina je jasne dany dopredu, jako Death Stranding, RDR2, MaB2 a dalsi.¨

    Opravdu by me zajimalo, jak velke procento hracu stravi nad tvorbou postavy treba hodinu, ci dve ci dokonce vice....

  • Vzhledem k tomu, jak dopadl F76 a poslední pokus Bethesdy vytřískat z Creation Enginu něco víc, si rád počkám cca do vánoc na pořádné community patche na Nexusu 😀. Když za 14 dní vychází BG3 tak se do té doby určitě nudit nebudu😎

    • Derp_1337

      Tak ten BG3 má vyjít o měsíc dřív než bylo plánovano. Tak aby jsme nakonec u něj taky nečekali než patche spraví různé bugy 😇

  • Přál bych Microsoftu (a samozřejmě tím i sám sobě) výbornou hru bez vážných bugů a úspěšný hit.. 

    Poslední (nejen) rok byl u MS jalovější, tak by si zasloužil úspěšný reparát.. 

    Ještě pak v prosinci nečekaně hotový Stalker 2.. 

    Jóó, to by byla paráda.. 😃

    • Derp_1337

      Ohledně Stalkera 2 nemám moc velké očekávání. Byl by to fajn dárek pod stromeček, ale reálné vydání je spíš v nedohlednu.

      • Tam je to cele nejake divne. Pred zacatkem valky tvrdili ze maji skoro hotovo a vyjde to koncem roku, pak najednou ze je vyvoj pomaly a nakonec ze potrebuji jeste spousta casu a rok odklad. Tak nevim nevim jak to mam chapat.

  • Uvidime jestli Bethesda vyda hru, ktera me bude i bavit. Ale zatim bych si na to nevsadil:)

    • Ale tak mě třeba hry od Bethesdy baví...většinou je potřeba tak 6-9 měsíců než komunita opraví největší bugy a vytvoří stabilní mody, ale pak je to sranda

  • Ja se toho porad bojim. Toodovi se neda verit a kdyz jeste vyslo najevo to embargo na informace tak mam jeste vetsi strach. 

    • Tohle bude buď naprostá pecka která bude všude v top 3 GotY (s D IV a BG3), nebo se můžeme pomalu loučit s Bethesdou a TES:VI

  • I used to be an adventurer like you. Then I took a blaster hit in the knee.

  • sarin

    V texte je chyba, opravené: "Naštěstí půjde v takhle upovídané hře o němého protagonistu."

    • tomekbobek

      Po falloutu 4 budu rozhodně za toho němého rád.

  • Jsem k tomu strašně skeptický. A moc si přeji abych se pletl. Pořád se děsím toho že to bude propadák ala Anthem 

    • Jevo83

      Posobi to aj rovnako sterilne ....

    • Nechci být hnidopich, ale porovnat online multiplayer looter shooter se single player "Skyrimem" ve vesmíru, mi přijde nefér.. 


      Ale jinak souhlasím - taky si velmi opatrně přeju aby to byla dobrá hra.. 

      • Napsal jsem to nejasně, neporovnám žánr, ale hype, věhlasné studio a nabubřelá oznámení. Vykazuje to podobné znaky. Ten Anthem bylo to samé, jakože nové zasazení, universum, hromada peněz a kdesi cosi... 

        • Už chápu.. Ano, souhlas. 

          Hromada peněz a stovky lidí neznamená nutně zábavnou hru.. 

  • Já bych si jen dovolil hnidopišsky - ve Falloutu 4 je, hlavní charakter, nadabovaný. 

    Silver Shroud quest :)

    https://www.youtube.com/watch?v=9wMUVRUYrSQ


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit