Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa

    Konecne je to fuc a nebudu o tom cist zadne dalsi clanky kdekoliv.

    Pro me je to zklamani a po 3 dilech sem se na to dival jen z nouze. Cekal jsem zombi postapo akci a temer nic.

    Hry sem nikdy nehral.

  • Slavik_Jenda

    Za mě 7/10. Jsem moc rád, že to vzniklo, ale současně tam bylo málo akce a mnoho míst, kdy jsem se až nudil... Podle mě si měli vybrat... Buď pojedou příběhovou linku ze hry a pak by měli být věrnější hororové atmosféře a GP... Nebo linku ignorovat (Možná na pozadí, slyšeli jsme že... Nějaký dítě možná... Naděje) a zaměřit se jen na ten svět... Jak to vzniklo, jak se s tím lidi vypořádali atd. atd. K tomuhle má nejblíž 3. díl... Který není špatný, ale je úplně mimo tu hlavní příběhovou linku, což u 9ti dílného seriálu  fakt nedává smysl...


    Za mě nejlepší 8. epizoda, záporák super, klidně bych to pouštěl jako krátký film samostatně...

  • Za mě mírné zklamání. 

    Nejsem žádnej znalec a nevím nic. Nejsem ani cílovka asi.

    Ale obecně hodně souhlasím s panem Makalem v tom ohledu jak to je uspěchaný. Není tam ten čas nato. Ono možná to je tím rozdílem v počtu obětí, kdy v herní předloze museli zdolat Joel a Ellie 200 lidi a asi 100 "clikrů". Já bych pak Joela i vy......, kdyby mi 100x zachránil život a naopak. 

    Ne, nadsázka. Samozřejmě to nejde udělat stejně. Zkrátka ale hry jsou jinde a udělat to fakt dobře (tlou je jako TV seriál jinak fajnovka spíš), je prostě hodně těžký asi. Ale nevím nic :)

    Asi se to dá taky tahle argumentace aplikovat obecně na cokoliv co je kopie něčeho. Nevím.

    Pocit jen, toho kdo hrál jedničku. Nevím ale nic 

    • Slavik_Jenda

      Když ono by stačilo dát pár scén jako z gp... Jedno použití lahve, jedno použití cihly... Hřebíkovka, zápalná láhev atd. atd. Nikdo nečekal, že tam budou 100vky vražd natož 100vky brutálních vražd... Ale i tak tam toho je hodně málo...

  • To s tou Abby jste fakt podelali. Hlavne ze upozornujete, ze dvojku nebudete spoilerovat. Fakt dik.. 

    • uher

      A co řekli?

      • ze tam bude Abby :D 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit