Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám strašně moc rád FF15. I když je na ní hodně věcí špatně tak mne tím zasazením a humorem chytla

  • x_ander

    Já s Final Fantasy teprve nedávno začal, a to šestkou (pixel remaster), kterou jsem loni dohrál. Nemám tedy zatím srovnání s dalšími díly, ale obecně můžu říct, že to patří k nejlepším herním zážitkům mého života. Kdo váhá, ať váhat přestane a fičí si to zahrát.

    • Derp_1337

      Kromě FF 6 je ještě fajn 7, 8 a 10.

  • vonTossis

    Ne, do toho se fakt pouštět nebudu. :D

    • iSpirit

      jj, pro tebe bude lepší Dead Island, souhlasím. Přece jenom přesah u her pro tebe není.


      • vonTossis

        Je obdivuhodné, že znáš mou motivaci,  komiku. A teď si jdu dát ten Dead Island. 

  • DeathFish

    Díky za sepsání článku. Jako fanoušek FF můžu říct, že to je dobře sepsané, i když bych některé díly vyzdvihl více, ale to už je spíše individuální. Jako doporučení pro začátečníky určitě skvělé 🙂

  • SlavicBes

    Nedat Final Fantasy VIII medzi najlepsie diely serie je svatokradez.

    Oznacit FF4 ako najlepsiu hru serie Pixel Remaster je totalna blbost, nakolko Pixel Remaster verzia je tak jednoducha (aspon na PC), ze povodna hardcore narocnost sa zmenila na narocnost pre batolata. Taktiez hratelnost je oproti viac RPG dielom ako 1,2 a 5 o dost slabsia. To iste plati o 6tke.

    Najlepsie Pixel Remaster su 3 a 5. Obe ponukaju pokrocily job system a neuprednostnuju pribeh a postavy pred hratelnostou (ako 4 a vsetkymi velmi predcenovana 6).

    • 0011

      No vidíš a zrovna pro mě je 8. díl, který mi na víc jak dekádu znechutil jrpg, 6 je legenda přeceňovaná je pro mě 7, nejlepší díl FF je Xenogears.

    • michaelfoucault

      Šestka je nejlepší díl ever. EVER! 

      • SlavicBes

        Po stranke pribehu/postav mozno, ale po stranke hratelnosti ani nahodou. :D

  • To bych si dovolil trochu rozporovat, přinejmenším co se týká šestky. Tam to hodně záleží na tom, jestli je člověk ochoten se smířit se starší grafikou a zvukem, ale jinak příběhově i z hlediska postav je FF VI pecka, která se vyrovná i sedmičce. Obecně bych to shrnul tak, že jestli nemáte problém s Octopath Traveler 1+2, tak s grafikou FF VI nebudete mít problém vůbec.

    Devítka mi nepřišla dětinská, to je slabý slovo - přišla mi graficky i příběhově infantilní, jinak to nejde nazvat. Desítku jsem nikdy nedal, protože mi nepřirostl k srdci hlavní hrdina, Tiduse jsem měl chuť oddělat sám, ani jsem na to nepotřeboval záporáka.

  • Inu jsem fanoušek FF, ale 6,9,10 bych asi nedoporučil. 7 a 8 je krásně hratelné v remastered verzi na mobil, příběh, hudba parádní. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit