Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • až budou hotové ty dva datadisky, tak si to možná zahraju.

    • Ale je ti jasný, že pak přijde třetí, čtvrtej atd.? Tahle hra tady s náma snad bude dlouho a datadisk by chtěli mít každý 1-2 roky.

  • Stephano

    Napíšu své první dojmy po bodech.1. Zatím se stále toulám před koncem 1. aktu. Hraji na těžší obtížnost /druhou) a je to výzva. Několikrát jsem změnil strom, tohle jsem chtěl.2. Diablo umí jednu věc opravdu dobře, ten pocit z boje, ať už je to ve větší skupince nebo na bosse, je pokaždé zábavný. Hraji pravidelně různá ARPG ale ten feel nabídne jen málokdo.3. Grafika a hudba super. Je vidět, že se Blizzard dokázal vrátit ke kořenům. Temná gotika hře evidentně prospívá. To samé nasvícení. Je z toho mnohem větší hororová atmosféra (a to horory nesnáším)4. Filmečky jsou zase na top úrovni.5. Ačkoliv je příběh předvídatelný, je napsaný dobře, Lilith jako hlavní záporačka je neokoukaná a kdo se trošku vyzná v náboženstvích a okultismu, bude vrnět blahem. 6. Svět je obrovský a dá se v něm dělat (tedy jít) téměř kamkoliv. Pořadí questu si určujete sami a je v tom větší volnost.7. Připojení na net dává smysl při raidu na větší bosse. Během bety ani teď, když jsem na 38 levelu mi nikdo nepřekáží. Ani jeden technický problém.8. Vylepšování věcí ze trojky je tady dovedeno ještě do větší míry a fakt je třeba se rozmýšlet, jaký set použít. 9. Dropování itemů vyvážené. Zatím jsem objevil jen dvě unikátky (narozdíl od bety) 10. mohl bych psát dál - asi takto není potřeba páty díl, od čtyřky jsem dostal vše, co jsem čekal, pokud si vezmou více ze dvojky nebo Medianu XL, bude to jen dobře. Spousta dungeonů, taktizování a nádherné přechody do biomů a architektur jsou jen třešničkou na dortu. Trojku jsem měl rád a užil jsem si ji, ale čtyřka si z ní bere jen něco, zahušťuje mechaniky a mechanismy a je v ní prostor na nostalgickou dvojku a někdy i jedničku. Další ARPG se musí hodně snažít. Ale Blizzard taky, protože jejich poslední hry byly dobré až po letech oprav.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit