Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hraji za bílého hetero blond muže a nijak se za to nestydím....

    • A chceš za to piškůtek? Nebo se citíš dostatečně "edgelord" i bez něj?

  • Za koho sakra hrát? Možná za Zeleného rytíře, chladného paladina bránícího přírodu, rovnováhu růstu a rozkladu, života a smrti.

    Možná půlčík, typický Bilbo, který je mezi všemi těmi démony, bohy a rušnými ulicemi Baldurovy brány hodně mimo svou ligu, ale svou naivní dobrosrdečnou odvahou prokáže své kvality :-).

    Dračí mnich s dark urge, jakého předvedli Lariani, také hodně zaujal.

  • KronosDeret

    Lesní elfka, rangerka Kiwara, strážkyně Závoje, knihomol a chaotická dobračka. Fantasy RPGčkama mě provází (nebo já ji) od stařičkého Dračáku tak i pro první průchod byla volba jasná. 

  • Drowice, která byla vyhnána z Underdark a bude morálně rozpolcená v tom zda se držet temných pavoučích tradic svého lidu ve kterých byla vychována či u ní vyhrají její pochyby o tom zda Lolth to myslí s jejím lidem skutečně dobře.... Myslím že Dark urge origin bude pro takový char jako dělaný :)

    • Derp_1337

      To jsi fakt napsal Drowice? Shame on you. 

      To je jako kdyby jsi od slova člověk (human) chtěl udělat "člověčice" nebo nějakou podobnou blbost. 😉

      Jinak já jsem pořád nerozhodný mezi nějakou vytvořenou drow postavou a nebo nějakou origin postavou. Dám tomu ještě nějakou dobu než se opraví první bugy. To přesunutí data vydání o měsíc dřív se určitě někde projeví.

      • Zatím jsem pořád v aktu 1, ale po 11 hodinách jediný bug 👌. Dlouho jsem přemýšlel o Gaelovi, ale radši ho mám za parťáka 😁

        • Derp_1337

          Jo, tak s těmi bugy je to hodně o štěstí. Někteří lidé si stěžují na bugy, kde pomohl jenom nahrání starší uložené pozice.

  • Drow, wizard, dark urge jménem Gromph Baenre. 😈

    V early accesu jsem pomohl druidům, tentokrát plánuju vzít Mintharu.

  • Já hraji za prospěchářského rangera lesního elfa s velmi blízkým vztahem ke zvířatům a přírodě, ale s opovržením ke všem ostatním a hlavně k lidem. Takže zvířátkům budu pomáhat jak jen to bude možné, ale všem ostatním humanoidnim bytostem pouze aby z toho káplo něco i pro mne 😀

    • To by si rozuměl s mým half-elf druidem z tabletopu...už dvakrát jsem byl v base protože jsem vyhanel drevorubce z lesa 😁

    • Stephano

      Je dobré mít zásady. :D Ano přesně, k čemu pomáhat lidem.... :)

  • ja budu hrat za zleho temneho elfa se dvema scimitary, vyznavace pavouci bohyne Lloth

    • Ale Drizzt je přece hodný a Lloth opovrhuje 😀

  • Stephano

    Gnóm, který léčí a je výmluvný. Už se těším na dialogy.   Vymodelovaný podle mé nejlepší kamarádky, která je taky malého vzrůstu. :)

  • renoraines

    Jsem extrémně nerozhodný, hru mám již nainstalovanou, ale já jí nezapl, protože furt nevím, za co budu hrát. Ovšem, když Aleš zmínil slůvko "Oathbraker" u paladina, řekl jsem si, že se nechám nejspíše inspirovat :)

    • Oathbreaker paladin jako Dark Urge bude můj druhý průchod...plný krve a beznaděje 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit