Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vonTossis

    To je fakt smutná zpráva. Jsem obrovský fanoušek. :-(

  • Meli zkusit jiny zanr, vydelali by 10x tolik, mohli nabrat vic lidi a vyvijet hry ve vetsim klidu,

    • kostejnesmrtelny

      Že se s tebou neporadili, moulové 😀

      • No poradit se meli - s nekym, protoze jaksi skoncili

  • LessPh

    Za me osobne nejlepsi studio a za posledni roky to byly prave mimimi tituly, u kterych jsem se nejvic bavil a cistil do posledniho nepritele mapy bez poplachu na hard... naprosta parada a hlavne kdyz se clovek dostane do flow a jede realtime vsechny postavy naraz, drzi rychly tempo.. tak se jeden dostanete i do tranzu a naprosto citite skill, kdyz to tam pada.. proste perfektni formulka hratelnosti..

    Opravdu velka skoda a doufam, ze se treba za par let vrati a konecne vykopnou Commandos IV...

  • Gulivera84

    Velka skoda, tolik prace a skvelejch her....a stejne to nestaci....ale maji rect, nez si nicit rodiny a stresovat se, travit celej den v praci....je mi jasny ze to sou srdcari....

  • Velka skoda a dost smutna zprava.

    Shadow  Gambit mi osobne nesedl, hlavne tematikou a pak take mene map. Ale Desperado 3 radim do TOP her a tesil jsem se, ze pristi hra mi sedne vic prostredim. Tak mozna jen doufat, ze zamestnance treba nekdo vezme jako celek a bude pokracovat.

    • LessPh

      Mam to uplne stejne jako ty... Desperados 3 je top - jeste jednou to cele projdu za nejaky cas. Shadow Gambit me moc nechytlo, mam k tomu spousty vyhrad, ale i tak dnes vecer konecne dohraju a pak se budu venovat kompletaci... jsem zvedavej jestli tech 85% kompletace na vsechny achievementy dam.. ale mimimi formulka tam je, takze hratelnost me bavi..

  • kostejnesmrtelny

    Velký špatný.

    Shadow Gambit jsem si zdaleka tolik neužil jako Desperados 3 a Blades of Shogun (pirátská fantasy tématika mě holt moc neba a taky bych se úplně nepodepsal pod ten koncept "míň map, víc různých přístupů"), ale i tak jsem si pořídil tu jejich ultimate supporter edition, čistě jako poděkování za tu horu zábavy s jejich předchozíma hrama.

    A dva týdny na to takovej kopanec do koulí. V tom týmu byla taková koncentrace talentu... ☹

  • Hidden

    Je to skoda, ale holt alespon umi odejit v nejlepsim a reputace autoru skvelych her v zanru uz jim zustane.

    • LessPh

      Co je nejaka reputace, kdyz uz asi nic dlasiho nedostaneme? Reputaci si strc za kloubouk🙁

      • Hidden

        Tobe je to mozna jedno, ale pro ne je to dobra vizitka treba pri hledani dalsi prace. Proste uz naporad to budou lidi, co pracovali na skvelych hrach a udrzeli si nastavenou latku az do konce.

  • Jako hrac co travi 90% herniho casu u strategii rikam ze tohle je hodne spatna zprava

    Tihle lide delali svoji praci opravdu dobre

    Strategie jsou dnes proste minoritni zalezitost

  • Veľká škoda, aj toho, že šli s vydaním viacmemej proti Baldur's Gate 3, čo asi nebolo úplne dobré rozhodnutie.

    • Tak já jestli jsem to dobře pochopil, tak nezavírají kvůli špatným finančním výsledkům (protože by se to třeba kvůli konkurenčím titulům neprodávalo dost dobře). Ale prostě je to malý studio, který dělalo velký hry a dělalo je dobře, takže se dá očekávat že ti klíčoví lidi na tom fakt nedělali 40h týdně s 5 týdny dovolené. Ale že to byl prostě záhul, kvůli kterýmu přišli o osobní život a po těch třech titulech potřebují minimálně nějakou pauzu i na sebe. A ne, jak říkají, hned se upsat k dašlím x letům podobného zátahu na další hru.

      • LessPh

        Je to predevsim kvuli penezum.. na RPS je to celkem dobre analyzovany v komentarove sekci a primo potvrzeno jednim RPS clenem... jako vzdy jsou za tim penize..

    • kdo mohl cekat ze bude dnd hra tak popularni ? ja teda ne 

      • Proky

        Myslím, že hype na bg3 byl už předem jasný. Zpočátku jsem si to taky nemyslel, ale po vyzkoušení early buildu bylo jasné, že to bude mít úspěch 

        • LessPh

          Ale mimimi nemeli na vyber, museli to publishnout ted hned, nemohli cekat dyl, protoze tech par mesicu by uz neufinancovali... neni to tak jednoduchy jak si myslis..

  • škoda..výborne obnovili žáner

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit