Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No máme tady Thousand Sony možná zase potkáme i Blood Raveny XD

    • Derp_1337

      A neodehrává se děj Space Marine náhodou ještě před objevením kapitoly Blood Ravens?

      Ultramarines byly jednou z 20 originálních legií Adeptus Astartes, kterou založil císař. Většina kapitol vznikla z genetického materiálu původních legií jako Ultramarines. 

      Blood Ravens asi tak brzo nevznikli. Ale zase je tady fakt, že založení Blood Ravens není známo, protože většina záznamů byla zničena. Je teoreticky možné, že byli založeni ve stejné době.

      • kovadlinka

        Kapitula Blood Ravens už má potvrzeny origin, jedná se o pozůstatek Corvus Cultu původem z Thousand Sons

        • Derp_1337

          Cool. Jsem rád, že se trochu ujasnil jejich původ. Ale na fandompedii ještě nikdo neaktualizovat stránky.

      • Wut?

         Blood Raveni jsou v jedničce , jsou jedni z prvnich mariňáku kteři dorazi Titovi jako posily. A Titus zmiňuje Aurelian Crussade (Dawn of War2). 

        • Derp_1337

          Aha, to mi nějak uniklo. Už to byla nějaká doba. Díky za info.

    • Blood Ravens? Kolik maj asi tyranidi relikvií...

      • No Tyranidi moc ne (leda že by chtěli odvetu za DW2), ale chaos jistě něco bude mít XD

    • jurb83

      Ja by som uvital aj Battle Sisters

      • Derp_1337

        Já mám takový pocit, že děj Space Marine se odehrává ještě před založením kapitoly Battle Sisters.

        Ultramarines byly jednou z originálních 20 legií Adeptus Astartes, které založil císař. Různé kapitoly jako Battle Sisters byly založeny až později z genetického materiálu původních legií.

        • Battle Sister (adeptus sorroritas) nejsou mariňcaci ale bojové jeptišky XD

          Vznikly někde v 36 mileniu, tedy  davno před 41 mileniem kde se odehrává "současný děj"

          Btw Horus Heresy je 30 milenium.


          • Derp_1337

            Haha, dík. To mi nějak uniklo, že to není kapitola mariňáků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit