Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nedavno jsem koupil Crew 1 za myslim 4e? i s nejakymi DLC... graficky vypada stale docela pekne... akorat to zavodeni v autech uz me nejak nebere jako kdysi :(

  • Wolfcastle

    Nejlepsi arkada je FLAT OUT to dusud nikdo neprekonal

    • jo Flatout... modry prstiky a protlacena nejedma klavesnice

    • LessPh

      Nevin no.. u Flat Out jsem vydrzel 5 minut, za to u Burnout 2, Paradise, FH4 a castecne FH5 jsem vydrzel desitky hodin.. tusim jen na FH mam pres 100h a Paradise jsem hral intenzivneji, protoze mela perfektni MP komunitu..

      • Derp_1337

        Tak FH je trochu někde jinde v úrovni arkády než Flat Out.

        A taky mám mnohem radši Flat Out. V jeho párty modu jsem s kámošema strávil přes stovku hodin. Byla to fakt pařba. 😂

  • MalyZeli

    Screenshoty pěkné, hlavně ten in-game obchůdek. Člověka hned naláká.

  • LessPh

    Jako až to někdy dají na Steam za 15E, tak o tom zauvažuju.. arkádový závody mám jednou za pár let rád.

    Jen mě mrzí, že tam cpou letadla, lodě a motorky.. tenhle Ubi model, že tam hodí všechno je zlo.. viz Riders Republic nebo jak se to jmenuje:( 

    • Makaronka2

      Já moc nechápu, ty letadla a čluny se dají jednoduše ignorovat, tak co je problém?

      To samý v Riders Republic - jestli chceš jezdit jen na kole, nikdo tě nezastaví.

      • LessPh

        Nemám rád Hybridy... mám rád když je něco jasný a jednoduchý a nesnaží se dělat všechno.. protože to všechno pak ztrácí kvalitu na úkor ostatního...

        Krásný příklad Riders Republic... jezdil jsem léta na skatu a dodnes je to můj životní sport a style, který ve mně vyvolává vášeň.. když jsem viděl jak vyloženě špatně naroubovali skate do RR, tak mi bylo zle.. a protože energii vložili do skatu a ne do kol a ostatního, tak kola a ostatní sporty jsou a budou taky ošizený... prostě budget a čas máš jen jeden, pokud svůj focus roztříštíš do několika větví, neuděláš ani jedno pořádně.. tak asi tak..

    • Ty si socka

      • LessPh

        Yop asi jo, potrebuju aby to duty bohaci nejdriv zaplatili😂😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit