Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jurb83

    A s tym FarCry Lost between the worlds sa co stalo?

    • ravux

      Ztratilo se mezi svety.

      • dworkin

        Dej mi e-mail na Palase, potřebuju s ním něco probrat.

        • hulibalda

          Odpusť mi moji zvědavost. Kdo je Palas?

        • ravux

          Wot? Uz jsi mi psal podobny koment jinde, myslel jsem, ze je to omyl. Mas dojem, ze jsi podle nicku vygooglil neci identitu a nenapadlo te nic chytrejsiho, nez s tim spamovat do diskuzi? Nebo o co ti jde a proc mi to pises?

          • dworkin

            Ten e-mail.

  • Kabutops

    hoši z Ubi, prosím. udělejte už konečně FC ve střední Asii-postsovětském regionu... budete moci zrecyklovat horské mapy po několikáté, uvěřitelný bude hozný jízdní model (bylo by to podle pravdy) spojený s chudou variabilitou tamního vozového parku, a diverzitu kultur si díky poloze také odškrtnete. Různé soupeřící strany-mocnosti, separatisté, mafie, korupce a pašeráci, počet zbraní v populaci a bláznivá nátura kam se podíváš také by dávala smysl. A budete si moci ochočit sabakha nebo míšu :D to už by stálo za ten peníz...

  • Jevo83

    Ak ma este nieco dokazalo "donutit" hrat FC hry, tak to bol sandboxovy pristup k hre v kombinacii s peknym prostredim. Casovy limit je nieco, co ma v hrach dost otravuje, takze ak to tam naozaj bude tak nic pre mna...

    • XXDarthVaderXX

      Ale ten i tak bude. 24 hodin je málo u FC série, takže je jasné, že všichni nepřežijí a prostě si vybereš kdo má přednost. Viděl bych to tak, že tě čas bude tlačit k dohrání a pak se otevře eng game. Teď to funguje tak, že většinu času děláš ptákoviny okolo a sem tam plníš hlavní mise. Je to rozkouskované až běda. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit